0

Yeşilköy Kurye

Share

Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye, yılların verdiği birikim ve tecrübe ile sektörün öncü kuruluşu haline gelmiş seçkin bir firmadır. Firmamızı tercih ederek sektörün yenilikçi ve modern hizmet anlayışından istifade edebilirsiniz. Bu anlamda Yeşilköy Kurye avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Firma olarak ihtiyaçlarınıza karşılamaya yönelik bir personel kadrosu ve araç filosuna sahibiz.

Kurye taleplerinize anında karşılık bulabilirsiniz.

Sektörde yeterli tecrübeye sahip olan tecrübeli personelle çalışmış olursunuz.

Gönderilerinizin niteliğine göre araç seçme şansı bulabilirsiniz.

Gönderinizin teslim edildiğine dair gerekli bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.

Güvenli ve seri şekilde taşıma işleminin tadına varabilirsiniz.

Yukarıda sıralanan özelliklerden de anlaşılacağı gibi firmamız, hızlı kurye anlayışını benimsemiş bir firmadır. Bu anlamda firmamızı tercih eden firmalar en seçkin firma ile çalışmanın hazzını her daim taşıyabilirler. İstanbul kurye firmaları arasında öncü konumda olan firmamızı tercih ederek avantajlı kurye hizmetini alabilirsiniz.

Moto Kuryenin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Yeşilköy Kurye, rakiplerine nazaran en yeni ve gelişmiş araç filosuna sahip bir firmadır. Bu kapsamda hizmet kalitesi de aynı paralelde artmaktadır. Moto kuryenin sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Söz konusu hizmet ile aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

Gönderilerinizin kısa sürede alıcılara ulaştırılması için söz konusu vasıtalar çok ideal bir seçimdir.

Zarf ya da küçük paketler için çok ideal vasıtaların başında moto kuryeler gelir.

Pratik şekilde gönderi teslimatı için moto kuryeler sektörün bel kemiği olmuştur.

Yeşilköy Kurye Arabalı Kuryelerin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Her ne kadar öncelikle sektörde motorlu kuryeler tercih edilse de kimi durumlarda bu vasıtalardan istifade edilemez. Bu durumda Yeşilköy Kurye bünyesindeki arabalı kuryelerden yararlanılması gerekir. Söz konusu arabalı kuryelerin de sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Bu faydaları da şu şekilde sıralayabiliriz.

Gönderilerin sağlıklı şekilde taşınması için boyut, hacim ve ağırlığına göre vasıta tercihi yapılması gerekir. Bu kapsamda gönderinin boyutu fazla ise arabalı kuryelerin kullanılması gerekir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu durumlarda da sektör faaliyetlerinin aksamadan devam etmesi gerekir. Hava şartlarının yağışlı olması durumunda moto kuryelerin kullanılmasına imkân yoktur. Bu durumda da arabalı kuryelere ihtiyaç duyulur.

Kim müşterilerimizin sevkiyatını talep ettiği gönderiler birkaç parçadan oluşabilir. Bu durumda arabalı kuryelerle taşımanın yapılmasına ihtiyaç vardır.

Yeşilköy Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Yeşilköy Kurye firmasından kurye talebinde bulunacağınız zaman teslimat zamanına göre kurye hizmetini belirlemeniz gerekir. Kurye çağır hizmeti ile yapacağınız kurye hizmeti seçimi ile gönderilerinizin ne kadar kısa sürede alıcıya ulaştırılmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz.  Yeşilköy Kurye tarafından verilen kurye hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Gönderilerinizin teslimatı için 180-240 dakika arasında bir süre sizi tatmin ediyorsa normal kurye imkânlarından yararlanabilirsiniz.

60-90 dakika arasında teslimat yaptığımız kurye hizmeti ise ekspress kuryedir. Bu hizmet ile gönderileriniz normal kuryelere nazaran daha hızlı ve etkin şekilde yürütülür.

Gönderilerinizin alıcılara teslimatı için 30-60 dakikalık bir süre yeterli ise VIP kurye hizmeti tam da ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Bu hizmet ile en hızlı teslimatla karşılaşabilirsiniz.

Yeşilköy Kurye ile Gönderilerinizin Zamanında Teslim Edilmesi İçin Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Yeşilköy Kurye, gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaştırılması için her türlü gayreti sarf etmektedir. Bu kapsamda firmamız bünyesinde nitelikli personel çalışmakla birlikte motosikletli kurye ve arabalı kuryelerin en modern vasıtalarından istifade edilir.

Her ne kadar firma olarak yeterli gayrete sahip olsak da müşterilerimiz tarafından alınması gereken tedbirler de vardır. Bu tedbirler sayesinde gönderileriniz taahhüt edilen sürede alıcılara ulaştırılır.

Firmamızdan kurye talebinde bulunmadan önce gönderilerinizin hazır olmasına özel önem vermelisiniz.

Gönderilerinizin sevkiyat sırasında hasar görmemesi ve yağışlı havalardan etkilenmemesi için uygun ambalaj malzemesinin tercih edilmesi gerekir.

Paketin üzerinde olması gereken alıcı isim-soyisim, iletişim ve adres bilgilerinin tam ve eksiksiz olmasına özen gösterin.

Yukarıdaki şartları sağlamadığınız durumlarda gönderilerinizin zarar görmesi ya da zamanında alıcılara ulaştırılmaması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak adına gerekli tedbirleri alarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Yeşilköy Uçak Kurye Avantajları Nelerdir?

Yeşilköy Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlı hizmetlerden biri de uçak kuryedir. Şehirlerarası kurye hizmetinde de istifade ettiğimiz uçak kuryenin sektöre sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Gönderileriniz en güvenli ve hızlı vasıta ile havaalanından alınarak alıcıya sevk edilir.

Gönderilerinizin havaalanında bekleyerek vakit kaybetmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Firmamızı tercih ederek gerek motorlu kurye, gerekse de arabalı kuryelerin eşsiz avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanında VIP kurye gibi hızlı kurye seçenekleri ile kısa sürede teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Nitelikli hizmet anlayışından yararlanmak için sizleri Yeşilköy Kurye’ye bekliyoruz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp