Topkapı Kurye

Emir Kurye

Topkapı Kurye

Topkapı Kurye

Gönderilerinizin etkin şekilde alıcılara teslim edilmesi için tercih etmeniz gereken firmaların balında Topkapı Kurye gelir. Firmamız, çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan öncü firmalar arasındadır. Bu kapsamda hizmet politikamız % 100 müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

Modern hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Topkapı Kurye firmasını tercih ederek çok önemli avantajları elde edebilirsiniz. Bu kapsamda firmamız ile sahip olacağınız avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderileriniz, işin ehli kurye personeli tarafından adresinizden alınır.
 • Kurye taleplerinize aynı gün içinde, hızlı kurye anlayışı ile karşılık verilir.
 • Gönderileriniz, niteliğine uygun vasıtalarla taşınır.
 • Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma durumları istisna olmak üzere gönderileriniz zamanında alıcılara teslim edilir
 • Gönderinizin teslim edildiğine dair firma görevlimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılır.

Topkapı Motorlu Kurye Tercihi İle Elde Edilen Faydalar Nelerdir?

İstanbul kurye sektörü her geçen gün büyüyen bir hizmet alanıdır. Bu kapsamda yenilikçi hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Topkapı Kurye ile en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Hizmet faaliyetlerimiz içinde en etkin rol oynayan vasıtalar moto kuryelerdir. Söz konusu vasıtaların sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Bu kapsamda aşağıdaki faydaları dikkate alarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 • Gönderilerin en pratik şekilde alıcılara gönderilmesini sağlayan vasıta moto kuryelerdir.
 • Gönderinin seri şekilde hareket ederek zamanında alıcıya ulaştırılması söz konusu vasıtalarla mümkündür.
 • Kuryelerin trafik koşullarından en az etkileneceği vasıtalar moto kuryelerdir.

Yukarıda da görüldüğü gibi moto kuryeler, sektör içerisinde son derece aktif olan vasıtalardır. Rastgele dışarı çıktığınızda dahi çevrenizde onlarca motosikletli kurye görebilirsiniz.

Topkapı Arabalı Kuryenin Faydaları Nelerdir?

Topkapı Kurye, gelişmiş bir araç filosuna sahiptir. Her ne kadar moto kuryelerin sektöre sağladığı avantajlar fazla olsa da bir kısım dezavantajlar nedeniyle motorlu kuryelerden yararlanılamaz. Bu durumda arabalı kuryeler imdada yetişmektedir. Söz konusu vasıtaların kullanılmasının da çok önemli nedenleri vardır. Bu kapsamda sayılabilecek faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderinin moto kurye ile taşınması için paketin motor sepetine sığacak büyüklükte olması gerekir. Hacim ve ağırlık kıstası nedeniyle kimi gönderilerin moto kuryelerle taşınması mümkün değildir.
 • Aynı anda birkaç parça gönderinin alıcıya ulaştırılması için arabalı kuryeler çok idealdir.
 • Hava şartlarının elverişsiz olması durumunda arabalı kuryeler, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilir.

Topkapı Kurye Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Topkapı Kurye, tüm kurye gereksinimlerinize cevap verecek nitelikte bir firmadır. Söz konusu firmayı tercih ederek ihtiyaçlarınıza uygun kurye seçimi yapabilirsiniz. Kurye çağır seçimi ile belirlenen kurye hizmetleri, gönderinin teslim süresine göre belirlenmektedir. Bu kapsamda zaman kriteri ile belirlenen kurye hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderilerinizin teslim edilmesi için 180-240 dakika süre sizin için yeterli ise normal kuryeyi tercih edebilirsiniz.
 • Teslimat için amaçlanan süre 60-90 dakika olsun istiyorsanız ekspress kurye ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 • Sektör içerisinde en hızlı gönderi süresi VIP kurye seçeneğindedir. Bu hizmet ile gönderinin teslim süresi 30-60 dakika arasındadır.

Topkapı Gece Kurye Ne Demektir?

Topkapı Kurye olarak müşterilerimize 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bu kapsamda gerekli müşteri memnuniyetini sağlamaya, özellikle önem veriyoruz. Hızlı kurye anlayışının etkin olarak yürütülmesi için gece kuryenin gerekliliğine de inanıyoruz. Gece kurye talebi ile müşterilerimizin aşağıdaki avantajlardan yararlanmasını sağlıyoruz.

 • Gece saatlerinde doğabilecek kurye ihtiyaçlarına anında cevap bulabilirsiniz.
 • Yaşlı ve hastalara ilaç, yemek götürülmesi gerektiğinde dahi gece kuryelerin ulaşılabilirlik avantajından yararlanabilirsiniz.
 • Gece saatlerinde trafiğin yoğun olmaması nedeniyle gönderilerinizin hızlı ve etkin şekilde sevk edilmesini sağlayabilirsiniz.

Gece kurye hizmetinde de teslim zamanına göre normal, ekspress ya da VIP kurye avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede en güvenli ve hızlı kurye hizmetini alabilirsiniz.

Topkapı Şehirlerarası Kurye Hizmeti Nedir?

Topkapı Kurye olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet sadece İstanbul içi ile sınırlı değildir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda şehirlerarası kurye hizmeti de veriyoruz. Bu kapsamda alacağınız hizmet ile sahip olabileceğiniz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderilerinizin İstanbul’un çevre illerine en pratik ulaşım vasıtası ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Şehirlerarası kurye hizmetinde de aynı gün teslimatın yapılması hedeflenir. Bu kapsamda gerek kurye personeli, gerekse de firmamız en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir.
 • Bu hizmet alanında yararlandığımız uçak kurye hizmeti sayesinde ülkemizin her bir noktasına gönderi teslimatı yapılabilir.

Topkapı Kurye olarak gönderilerinizin güvenli ve pratik şekilde alıcılara ulaştırılmasını hedefliyoruz. Bu kapsamda doğacak tüm kurye ihtiyaçlarınız için web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Topkapı Kurye ile güvenli ve hızlı kurye hizmetinin avantajlarını en etkin şekilde yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir