Yeniköy Kurye

Share

Yeniköy Kurye

Yeniköy kurye acil gitmesi gereken gönderileriniz için hızlı ve kaliteli hizmet veren kurumsal bir firmadır. Yeniköy motorlu kurye servisi sarıyer’e bağlı Yeniköy mahallesi’nin hizmet verdiği bir bölgedir. Bu bölgede motorlu kurye ve arabalı kurye,lerimiz günün her saatinde bulunmaktadır.

Yeniköy Kurye Anlık gelişen durumlarda acil gitmesi gereken evrak koli paket gibi gönderiniz hızlı kurye olarak sizin istediğiniz adresten alınıp yine teslim edilmesi gereken adrese uygun fiyatlarla teslim edilir.

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübemiz ile arayanlara sunduğumuz motorlu kurye servisi arabalı kurye servisi olarak karşınızdayız. Yeniköy Motorlu kurye firması gelişen teknoloji ayak uyduran kendini durmadan yenileyen profesyonel ekibi ile müşterisine hizmet veren yeniköy acil kurye firması,dır.

Yeniköy Motorlu Kurye

Yeniköy Kurye

Yeniköy Kurye

Yeniköy motorlu kurye servisi,nden yararlanmak için internet sayfamız üzerinden kayıt oluşturabilir kurye firmasını direkt arayabilir sekreterlerimiz yardımı ile işlerinizin hızlıca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Yeniköy motorlu kurye telefonu tam da burada acil gitmesi gereken işiniz için karşınıza çıkmaktadır. Yeniköy motorlu kurye gönderinizi sizden aldıktan sonra gönderinizin aciliyet durumuna göre yol almaktadır.

Gönderilerinizin 3 çeşit gönderi tipi vardır. Normal kurye express kurye VIP kurye olarak nitelendirilmektedir.

Normal kurye gönderisi adresten alındıktan sonra 3,5-4 saat içinde teslim edilen gönderi şeklidir.

Expres kurye modeli gönderinin motorlu kurye tarafından sizden alındıktan sonra bir buçuk iki saat içinde yapılan Yeniköy motor kurye modelidir.

VIP kurye en çok tercih edilen çok sık kullanılan gönderi şeklidir.

İstenilen adresten alındıktan sonra bir saat içinde istenilen adrese motorlu ve arabalı kurye ekiplerimiz tarafından teslim edilen gönderi şeklidir.

Müşterilerimizin gönderi şekilleri ile ilgili bilgilendirmek telefonumuza bakan sekreterlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Yeniköy kurye olarak bu durumda karşımıza çıkan gönderi biçimleri ile ilgili fiyatlandırmalar da yukarıda belirttiğimiz gönderi şekillerine ve gönderinizin hacmine göre fiyat değişmektedir.

Yeniköy Kurye Fiyatları

Yeniköy moto kurye fiyatları müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda normal gönderi örnek vermek gerekirse;

Yeniköy’den çıkış yapılarak mecidiyeköy’e teslim olacak bir önderinin 3,5-4 saatlik süre zarfındaki fiyatı 100 TL’dir.

Yeniköy motorlu kurye şirketi olarak yine yeniköy’den mecidiyeköy’e gidecek olan kuryenin ekspress ücreti 150 TL olarak belirlenmektedir.

Müşterilerimizin en çok kullandığı VIP kurye hizmeti ise yine yeniköy’den çıkış ve Mecidiyeköy varış noktalı servisimizde fiyatımız 200 TL olarak belirlenmektedir. Müşterilerimizin gönderilerini anlık gelişen durumlardan ziyade önceden planlamaları kendi bütçeleri yararına olacaktır.

Motorlu kurye şirketi olarak arayanların yukarıda belirttiğimiz durumlarda fiyatlandırma yapılacaktır.

Yeniköy uçak kargo servisi

Yeniköy kurye sarıyer’in Yeniköy semtinde hizmet verdiğimiz kuryelerin çoklukla kullanıldığı bir bölgedir.

Bu bölgede Yeniköy şehirlerarası kurye, ihtiyacı ön plana çıktığında Yeniköy uçak kargo servisi de göz önüne gelmektedir. 20 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış olan Yeniköy acil kurye firması olarak, Yeniköy uçak kargo servisi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp