0

Bostancı Kurye

Share

Bostancı Kurye

Motorlu kurye bostancı kurye ile kurye gereksinimlerinize kısa sürede, güvenli hizmet anlayışı ile cevap alabilirsiniz. Bostancı Kurye faaliyetleri günümüzün yaygın kullanılan faaliyet alanları halini almıştır. Peki, adını sıkça duymaya alıştığımız kurye kavramı ne ifade eder.

Kuryeler, gönderileri adresinizden alarak alıcılara ulaştıran kişilerdir.

Kuryeler, gönderinin niteliğine göre motosiklet ya da araba gibi ulaşım vasıtalarını kullanırlar.

Kurye personeli ile her türlü gönderi alıcılara ulaştırılırken genellikle küçük boyuttaki gönderilerin alıcıya ulaştırılmasında kurye hizmetinden istifade edilir.

Genellikle büyük şirketler, kurye firmaları ile anlaşarak gönderilerin çok daha güvenli ve cazip fiyat avantajı ile alıcılara ulaştırılmasını sağlarlar.

Acil olarak alıcılara ulaştırılması gereken, evrak, hediye, ilaç ya da yemek gibi gönderiler aynı gün içerisinde alıcılara teslim edilebilir.

Kurye personeli, çalışma temposu oldukça yoğun olan kişilerdir.

Moto Kurye Ne Demektir?

Moto kurye kavramı, motosiklet ile gönderilerin dağıtımını yapan kuryelere verilen isimdir. Moto kuryeleri tercih ederek birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

Moto kuryeler ile çiçek, değerli evrak, kırılabilir malzeme, hediye, pasta gibi önem verdiğiniz ürünlerin alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Moto kuryeler ev ya da işyerinize gelerek zimmet karşılığı gönderinizi teslim alarak güvenli şekilde alıcıya ulaştırır.

Moto kuryeler kendisine emanet edilen malzemelerin güvenli şekilde taşımasını yaparlar.

Söz konusu kurye türünün yaygın olarak tercih edilmesinin en önemli nedeni çok hızlı şekilde gönderilerin alıcılara ulaştırılmasını sağlamalarıdır.

Genellikle küçük boyuttaki paketler moto kuryeler ile taşınacağı için moto kurye, sektör içerisinde çok ideal vasıtalardır.

Paket servis yapan işletmeler için moto kuryeler çok ideal bir seçim olacaktır.

İnternet alışverişlerinin her geçen gün biraz daha arttığı günümüzde moto kuryelere duyulan ihtiyacın da arttığı bir gerçektir.

Bostancı Kurye Personelinde Aranan Nitelikler Nelerdir?

Bostancı kurye bünyesinde çalışan tüm kurye personeli belli niteliklere sahip kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik aldığımız tedbirler ile müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda kurye personelimiz aşağıdaki niteliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Kurye personelimiz güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü kişilerden oluşmaktadır.

Müşterilerimizin sadakatini kazanmak adına personelimizin nitelikli kişiler olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Kurye personelinde aradığımız niteliklerin başında 18 yaşını doldurmuş olmaları ve A2 türündeki ehliyete sahip olması gerekir.

Kurye personelimiz, çözüm odaklı çalışan, hoşgörülü, soğukkanlı kişilerden oluşmaktadır.

Personel, müşterilerimizin tüm taleplerine anında cevap verecek nitelikte olmalıdır.

Hizmet verilmesi esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı gerekli çözüm bulma kabiliyetine sahip kişiler olmalıdır.

Bostancı Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde verilen hizmet alanlarında herhangi bir çalışma saati sınırı yoktur. Firmamız, müşterilerine 7/24 hizmet verme adına gerekli teşkilatlanmaya sahiptir. Sektör içerisinde verdiğimiz hizmet alanlarını ve bu hizmetlere yönelik teslim zamanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Normal kurye hizmetini tercih ederek gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekspress kurye hizmetinden yararlanarak gönderilerinizi 60-90 dakika arasında alıcılara ulaştırabilirsiniz.

VIP kurye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız gönderileriniz 30-60 dakika arasında alıcılara ulaştırılacaktır.

Yukarıda görüleceği üzere kurye hizmetleri verilen hizmetin teslim süresine göre farklılıklar gösterir. Siz de gönderilerinizin ne kadar kısa sürede teslim edilmesini istiyorsanız almak istediğiniz hizmet alanını buna göre belirleyebilirsiniz. Acil yetişmesi gereken gönderiler için ekspress ya da VIP kurye avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Acil olarak resmi kurumlara verilmesi gereken evrakların iletilmesi,

İlaç, yemek ya da buna benzer bozulabilir ürünlerin acilen alıcılara ulaştırılmasında,

Yaşlı ya da hastaların acilen yapılması gereken reçete ya da raporlarının belli yerlere ulaştırılmasında ekspress ya da VIP kuryenin hızlı kurye özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Kurye İle Kargo Arasındaki Fark Nedir?

Kimi insanlar kurye kavramına nispeten daha yabancı oldukları için kargo ile kuryeyi ayırt etmekte zorlanırlar. Bu kapsamda iki sektör arasında önemli farklar vardır. Aşağıdaki farkları değerlendirerek kargo firmasından mı kurye firmasından mı hizmet almanız gerektiğini ayırt edebilirsiniz.

Kargo firmaları genel olarak büyük malzemelerin taşımasını yapar. Kurye firmaları ise genellikle küçük malzeme ya da zarf gibi gönderilerin taşımasını yaparlar.

Şehir içi gönderilerin dahi kargo firmaları ile alıcıya ulaştırılması birkaç günlük zaman dilimini alabilir. Kurye hizmeti ile aynı gün teslimat yapılır.

Kurye hizmetlerinde genellikle seri ulaşım araçları kullanılırken kargo hizmetlerinde kamyon ya da kamyonet türündeki vasıtalar kullanılır.

Kurye firmaları daha çok şehir içi hizmet verirken kargo firmaları yurtiçi ve yurtdışı hizmet vermektedir.

Özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde kurye hizmetleri ile gönderilerin alıcıya ulaştırılması çok kısa sürede gerçekleşir.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp