0

Çamlıca Kurye

Share

Çamlıca Kurye

Çamlıca Kurye motor kurye trafiğinden etkilenmeden motorize ekiplerince bir telefonla gönderinizi kapınızdan alan ve en geç 2 saat içerisinde gideceği adrese ulaştıran bir çeşit posta taşımacılık gönderim türüdür. 1996 senesinden beri Çamlıca kurye Hizmetleri ve firmalarının sayısı nüfusun kalabalıklaşmasıyla beraber zaman içerisinde çoğalmış, donanımları teknolojik düzeyde fazlalaşmıştır.

Yakın zamanda sadece çağrı merkezi odaklı hizmet vermekle kalmayıp gümrük sahaları, acil sağlık hizmetleri ve tüm sektörlerde dağıtım faaliyetleri göstereceklerdir.

Bu sektörlere yönelik çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Firmamız çalışanı sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Hiç bir zaman ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.

Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Çamlıca motorize kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Güven altında demekle kasıt ettiğimiz konu evrak veya eşyalarınızı sigortalı şekilde taşımamızdan kaynaklıdır.

 

Çamlıca Motorlu Kurye

Çamlıca Kurye

Çamlıca Kurye

Bölgesindeki en hızlı kurye firması olmaktan gurur duyan merkez binası çalışanları bir telefonla kapınıza gelip kalıplanmış hale gelir teslim alıp kurye olmanın avantajıyla mega şehrin trafiğine takılmadan en kısa sürede postalarınızı adreslerine ulaştırır.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Çamlıca kurye, mahallenin yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. En büyük amacımız, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Müşterilerimiz bu hizmetlere layıktır. Eşya, koli, paket, zarflarınızı kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir.

Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Teslimat yapılırken, alıcının ismi imzası gibi bir takım şeylerde alınır. Bunu size hemen bildirimi yapılır.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp