0

Express Kurye 

Share

Express Kurye 

Express kurye numarası ile tüm kurye gereksinimlerinizi çok daha hızlı ve güvenli şekilde karşılayabilirsiniz. Günümüzü modern hizmet alanlarının başında kurye sektörü gelmektedir. Söz konusu sektör, günden güne gelişimine devam etmektedir.

Bu kapsamda faaliyet gösteren ve firmamız 2000 yılından beri müşterilerinin en iyi hizmeti alması için büyük çaba ve gayret sarf etmektedir. Emir Kurye express firmasını tercih ederek çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz.

Express Kurye hizmeti ile İstanbul içi gönderilerinizi aynı gün alıcıya ulaştırılır.

Kargo firmaları gibi çok küçük bir paketin dahi alıcıya ulaştırılması uzun bir süre almaz.

Bünyemizde çalışan tüm personel, kurye alanında tecrübeli, nitelikli kişilerden oluşmaktadır.

Gönderileriniz kurye personeli tarafından evinizden alınır ve alıcıya doğru yola çıkarılır.

Gönderileriniz en güvenli ulaşım vasıtası ile alıcıya götürülüp teslim edilir.

Emir Kurye Bünyesinde Alınacak Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Express Kurye 

Express Kurye

Acil Kurye seçenekleri tamamen müşterinin gönderiyi ne kadar sürede hazırladığına ve kuryeye en çabuk hangi şekilde teslim etmesine göre değişir. Belli nitelikteki gönderilerin normal kurye hizmetlerine göre çok daha hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması gerekir.

Bu durumda express kurye hizmetinden yararlanmayı gerektirir. Bir kısım gönderilerin teslim süresinin daha da hızlı olması gerekebilir. Bu durumda VIP kurye seçeneğinin tercih edilmesinde fayda vardır. Bu kapsamda tercih edilecek kurye seçenekleri ile aşağıdaki zaman aralıklarında gönderileriniz alıcılara ulaştırılır.

Normal kuryelerin alıcıya ulaştırılma süresi 180-240 dakika arasındadır.

Express kurye hizmetinde gönderilerin alıcıya ulaştırılma süresi 60-90 dakika arasındadır.

VIP kurye seçeneğinde ise gönderileriniz 30-60 dakika arasında alıcıya ulaştırılır.

Kurye Hizmetlerinde Kullanılan Ulaşım Vasıtaları Nelerdir?

Kurye hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanılan ulaşım vasıtaları belirlenirken öncelikli prensip, gönderinin güvenli şekilde alıcıya ulaştırılmasıdır. Normal kurye hizmetinden express kurye seçeneğine kadar her türlü kurye hizmetinde güvenli taşımacılık prensibinden sonra hızlı taşımacılık kuralları uygulanır. Yani tüm taşıma işlemlerinde gönderinin öncelikle güvenli, sonrasında hızlı taşınması esastır. Bu kapsamda kullanılan moto kurye tercihi ile aşağıdaki avantajlar elde edilebilir.

Moto kuryeler, trafikte en hızlı ve pratik şekilde ilerleyebilen vasıtalardır.

Moto kuryeler ile express kurye hizmetinde gönderinin alıcıya ulaşma süresi daha kısadır.

Moto kuryelerin trafik sıkışıklığı gibi sebeplerden dolayı gecikme ihtimali çok daha düşüktür.

Moto kurye araçlarının bakım, sigorta ve vergi giderleri çok düşüktür.

Kurye hizmetlerinde hemen her firmanın kullandığı temel ulaşım vasıtası moto kuryelerdir. Yukarıdaki avantajlar göz önünde bulundurulduğunda firmaların moto kuryeleri tercih etmesi çok normaldir. Fakat bir kısım durumlarda kurye taşımacılığı için arabalı kuryelere ihtiyaç vardır. Arabalı kuryeler tercih edilerek elde edilecek avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Normal kurye ya da express kurye gibi kurye seçeneklerinde arabalı kuryeler tercih edilerek kimi durumlarda taşıma işlemi daha güvenli şekilde sağlanabilir.

Gönderinin büyüklük ya da hacmi moto kurye ile taşımaya uygun değilse arabalı kurye ile taşınması gerekir.

Aynı anda birkaç gönderinin aynı anda taşınması, moto kuryelerin kullanımını zorlaştırabilir.

Express Kurye Uçak Kargo Seçiminde Sizi Hangi Avantajlar Bekliyor?

Günümüz dünyasında her geçen gün teknolojinin biraz daha geliştiği, bu kapsamda hizmet sektöründe önemli atılımlar olduğu bir gerçektir. Uçak kurye hizmeti de bahse konu özel hizmet alanlarından biridir. Firmamızdan uçak kurye hizmeti alarak çok önemli avantajlara sahip olabilirsiniz.

Uçak kurye hizmetini tercih ederek gönderileriniz en hızlı ulaşım vasıtası ile alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Uçakla gelen gönderilerin havaalanında bekletilmesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

İstanbul içi gönderilerin alıcıya ulaştırılmasında olduğu gibi İstanbul dışı gönderiler için de uçak kurye avantajlarından yararlanılabilir.

Ekspress Kurye Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar Nelerdir?

Emir Kurye Firmamız bünyesinde aldığınız kurye hizmetlerinde gönderinin güvenli ve hızlı şekilde taşınması esastır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibinde hareket eden firmamızdan aldığınız express kurye hizmeti esnasında aşağıdaki kurallara dikkat etmenizde fayda vardır.

Gönderinizi uygun paketleme malzemesi ile ambalajlama işlemini yapın.

Kurye personeli evinize ya da işyeri ve ofisinizde gönderiyi almak maksadıyla gelmeden önce gönderinizi hazır hale getirin.

Ekspress kurye hizmeti ile ilgili kurye talebinde bulunmadan önce ücretler ile ilgili bilgi edinin.

Kurye talebinizi web sitemiz veya whatsap üzerinden bize ilettikten kısa süre sonra kurye personeli kapınızı çalacaktır. Gönderinizi güvenle kurye personelimize emanet ederek güvenli şekilde alıcı adresine teslim edildiğini göreceksiniz. acil uçak kargo

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp