0

Nurtepe Kurye

Share

Nurtepe Kurye

Nurtepe Kurye ‘yi tercih ederek elinizde bulunan gönderilerin zamanında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kurye hizmetlerinin her geçen gün biraz daha geliştiği günümüz dünyasında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Firmamızı tercih ederek aşağıdaki iş akış sırasına uygun olarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Gönderileriniz kurye personeli tarafından kısa sürede adresinizden teslim alınır.

Gönderilerinizin teslim alınmasında ve alıcılara ulaştırılmasında güvenlik ön planda tutulur.

Gönderilerinizin niteliği analiz edilerek uygun kurye vasıtasının kullanılması sağlanır.

Gönderileriniz uygun kurye vasıtaları ile derhal yola çıkarılır.

Gönderilerinizin alıcılara ulaştırılmasını müteakip tarafınıza bilgi verilir.

Nurtepe Moto Kurye firması tercih ederek çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Faaliyetin her aşamasında, bizimle çalışmanın büyük bir avantaj olduğunu hissedebilirsiniz.

Nurtepe Kurye’yi Tercih Ederek Hangi Kurye Seçeneklerinden Yararlanabilirsiniz?

Nurtepe Kurye bünyesinde her türlü kurye gereksinimini karşılayacak kurye seçeneği vardır. Siz de bu seçenekler arasında sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz kurye alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimizin istifade etmesi için aşağıdaki kurye seçenekleri ile hizmet veriyoruz.

Kurye seçeneklerinin ilki normal kurye seçeneğidir. Bu seçim ile gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer bir kurye seçeneğimiz ise ekspress kurye seçeneğidir. Bu tercih ile de gönderilerinizin 60-90 dakika içinde alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Son bir kurye seçeneği ise VIP kurye dir. Bu seçimi yaparak da gönderilerinizin 30-60 dakika arasında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nurtepe Kurye ‘de Hangi Kurye Vasıtaları Kullanılır?

Nurtepe Kurye‘nin gelişmiş araç filosu sayesinde her türlü kurye seçeneğine en iyi şekilde karşılık verilir.

Söz konusu kurye vasıtalarından ilki motorlu kurye lerdir. Bu vasıtalar ile aşağıdaki avantajlı hususlardan en iyi şekilde istifade edebilirsiniz.

Moto kurye ler, trafikte oldukça seri şekilde hareket eden vasıtalardır. Bu nedenle gönderileriniz kısa sürede alıcılara ulaştırılır.

Özellikle boyutu küçük olan paketlerinizin alıcılara ulaşması için moto kuryelerin çok cazip vasıtalar olduğunu söyleyebiliriz.

Güvenli ve hızlı teslimat için moto kuryelerin sağladığı avantajlardan istifade edebilirsiniz.

Kurye hizmetlerinin kimi durumlarda sadece moto kurye lerle sağlanması mümkün değildir. Aşağıdaki durumlarda arabalı kuryelerden istifade edilebilir. Bu sayede gönderilerin en iyi şekilde alıcılara ulaşması sağlanabilir.

Gönderinin büyüklüğü moto kuryeler ile taşımaya uygun değilse, arabalı kuryelerle yapılan taşımacılık çok daha uygundur.

Hava şartlarının olumsuz olması durumunda arabalı kuryelerin kullanılması gerekir. Bu sayede çok daha güvenli sevkiyat yapılabilir.

Birden fazla paketin alıcılara ulaştırılması gerektiğinde arabalı kuryelerin imkânlarından yararlanmak gerekebilir.

Firmamızdan kurye talebinde bulunduğunuzda, firma görevlimiz gönderinin boyutu ile ilgili size sorular soracaktır. Yapılan analiz neticesinde gönderinin hangi vasıta ile taşınmasına karar verilir. Siz de Nurtepe Kurye araç filosundaki vasıtalardan istifade ile gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nurtepe Kurye ‘de Uçak Kargo Seçeneği Var Mıdır?

Nurtepe Kurye olarak sizlere sunduğumuz hizmet alanlarından biri de uçak kargo kurye hizmetidir. Söz konusu hizmet alanı ile çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bahse konu faaliyetin sizlere sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Gönderilerinizin kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Gönderilerinizin havaalanında bekleyerek vakit kaybetmenin önüne geçmiş olursunuz.

Güvenli ve hızlı teslimat sayesinde ülkemizin her noktasına gönderilerinizin ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı gün teslimat seçeneği sayesinde ülkemizin en uç köşesine bile teslimat yapılma imkânına sahip olursunuz.

Nurtepe Kurye‘nin eşsiz avantajlarından yararlanmak için web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz imkânlar sayesinde piyasadaki en iyi hizmeti alacağınıza olacağınıza emin olabilirsiniz.

 

acil kurye nurtepe,

nurtepe acil kurye,

nurtepe arabalı kurye ,

nurtepe kurye ,

nurtepe moto kurye ,

nurtepe motorlu kurye ,

nurtepe şehirlerarası kurye ,

nurtepe uçak kargo

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp