0

Bursa İstanbul Kurye

Share

Bursa İstanbul Kurye

Bursa İstanbul kurye firması olarak 20 yıllık tecrübe ile siz değerli arayanlar ımıza hizmet vermeye sınırsız devam ediyoruz. Bu kapsamda şehirler arası kurye hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılarımız bizi arayarak kayıt oluşturabilir ler.

Bursa İstanbul motorlu kurye hizmetinden daha önce faydalanmış olan kullanıcılarımız memnuniyetlerini dile getirirken ne kadar teşekkür etsek azdır diyorlar.

İstanbul ve izmir’de şubesi olan firmamızın ütün İstanbul çevresi illere ve tüm Türkiye illeri ne şehirlerarası motorlu kurye ve Arabalı kurye hizmeti vermektedir. Bu kapsamda motorlu ve arabalı kurye servisi vermeye devam eden firmamız uygun kaliteli hizmet anlayışı ile devam etmektedir.

Bursa İstanbul kurye hizmetinde uçak kargo servisi var mıdır?

Bursa İstanbul Kurye

Bursa İstanbul Kurye

Bursa İstanbul kurye firması olarak hizmetlerimizin motorlu kurye arabalı kurye acil kurye ekspres kurye ve şehirlerarası kurye olanların dışında uçak kargo hizmetide yer almaktadır. Günümüzde uçak kargo’nun önemi gittikçe hayatımızda daha fazla yer almaktadır.

Bir şehirden başka bir şehre veya bir ülkeden başka bir ülkeye gönderilmek istenen kargolarınız bünyemizde çalışan kuryelerimiz tarafından istediğiniz adrese yönlendirilerek sizden alınıp havaalanı kargo bölümüne ulaştırılır.

İstenildiği takdirde istenilen illere ulaşan kargonuz organize olarak çalıştığımız illerdeki kurye firmalarımız tarafından havaalanından alınıp istenilen adrese kapıya kadar teslim edilir. Siz de bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Bursa İstanbul kurye firması hizmet seçeneklerinin arasında yer alan hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

şehirlerarası kurye,motorlu kurye,acil kurye,uçak kargo,ve hava kargo,hizmetleri siz değerli arayanlar için baştan sona revize edilerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en hızlı şekilde işlerinizi çözüm getirmek için kurulmuştur.

acil arabalı bursa eczane istanbul kurye moto motorlu şehirlerarası Yurtdışı Yurtiçi

Bursa-istanbul kurye firmasının fiyatları

Bursa’dan İstanbul’a göndermek istediğiniz acil gönderileriniz için numaramızı arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra 45 dakika içerisinde gönderiniz sizden alınarak en hızlı bir şekilde istanbul’da teslim edilmesi gereken noktaya doğru yola çıkılır.
Motorlu kurye yola çıktıktan sonra gönderiniz ile ilgili herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde gönderinizi tam ve eksiksiz olarak vermeniz durumunda bir sorun yaşanmayacaktır. Velev ki; motor kurye sizden gönderinizi aldı yola çıktı yarım saat sonra gönderilmesi gereken bir şeyi unuttunuz ve kuryeyi geri döndürmek zorunda kaldık.

Bu durum hem sizin işinizin aciliyeti bakımından hem de kurye firmamızın kuryemizin üzerine verdiği işler ile ilgili bizi çok zor durumlara sokmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Bu yüzden gönderinizi motto kurye teslim etmeden önce gönderinizin eksiksiz bir şekilde motorlu kurye çalışanımıza verdiğinizden Emin olmanız gerekir.

Bursa İstanbul kurye firması adece Bursa’dan İstanbul’a değil İstanbul’dan Bursa’ya kurye hizmeti de sağlamaktadır. İstanbul’dan Bursa’ya motorlu kurye hizmeti veren firmamızın fiyatlandırma ile ilgili olarak gönderinizin teslimat süresine bağlıdır.

Sabah alınıp akşama kadar teslim edilecek bir gönderinin fiyatı; 3 saat içerisinde alınıp teslim edilecek kurye hizmeti ile aynı olmaz olamaz. İstanbul’dan Bursa’ya motorlu kurye olarak 3 saat içerisinde teslim edilmesi gereken bir gönderiyi taşıyan moto kuryenin direkt Orhangazi köprüsü’nü kullanması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra otoyol ve otobanları da kullanması gerekmektedir. Haliyle hem zaman kısıtlaması yüzünden hem de Bursa İstanbul kurye firmasının kaliteden ödün vermemek anlayışıyla vereceğimiz hizmetin maliyeti artmaktadır. Bu yüzden sabahtan akşama kadar alınıp teslim edilen gönderi ile 3 saatte alınıp teslim edilen gönderinin fiyatı siz de anlarsınız ki; bir olamaz.

Düşük fiyat tarifelerimizden yararlanmanız için gönderilerinizi önceden organize edip zaman aralığını oldukça esnek bırakmalısınız. Bu durum hem müşterilerimiz hem firmamız hem de çalışanlarımız için çok daha iyi olmaktadır teşekkürler.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp