0

Uçak Kargo

Share

Uçak Kargo

Uçak Kargo,Müşterilerini hemen her açıdan avantajlı çıkaran söz konusu Uçak Kargo hizmeti sayesinde daha çok bozulabilen, kırılma ihtimali olan, yaş meyveler, sebzeler, kitap, ilaç, yedek parçalar vb. nitelikteki malzemeler adresten adrese taşınabilmektedir. O halde 7/24 yanınızda olan hizmetlerimizden istediğiniz an yararlanabileceğinizi bilmelisiniz.

Kargoculuk sektöründe şüphesiz en önemli unsur kargonun hızlı bir şekilde teslim edilebilmesidir. Geleneksel kargo taşımacılığında iller arasında kargoların gönderilmesi ve teslim alınması kamyonetler ile gerçekleştirilmekte, bu durumda zaman açısından istenmeyen durumlara sebebiyet vermektedir.

Firmamız çalıştığı Uçak Kargo Şirketleri sayesinde gönderilerinizi başka illere direkt olarak uçaklar ile göndermekte, bu sayede oldukça hızlı bir şekilde Hava Kargo Taşımacılığı hizmetini gerçekleşebilmektedir.

Firmamız tarafından gündelik bir şekilde acil işlemlerinizi çözecek hizmeti sunulurken özel bir sistemden faydalanılmaktadır. Bu sistem kapsamında uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet verilmektedir. Hizmetlerimizde ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu kapsamda havalimanı bulunan tüm illere en geç 24 saat içerisinde ulaşabiliyoruz. Son derece güvenli bir işlem olan bu sistemde, deformasyon gibi sıkıntılar yaşamadan tüm kargolarınızı Türk Hava Yolları Kargo güvencesi ile gönderebilirsiniz.

Günümüzde pek çok alanda sınırlar kalkmıştır. Daha birkaç yıl öncesine kadar hayat çok hızlı akmakta, insanlar ihtiyaçlarını çok farklı şekillerde karşılamaktadırlar. Özellikle iletişimin ve teknolojinin olanaklarının genişlemesi beraberinde hızı en temel ihtiyaçlardan birisi yapılmıştır. Oysa karayollarını kullanan araçlarla her ne olursa olsun belli bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Birçok alanda günlük ihtiyaçlara çok acil biçimde ulaşmak gerekebilmektedir. Geleneksel yöntemlerle taşındığı taktirde ise acil ihtiyaçların yetiştirilmesi mümkün olmamaktadır. Sınır iller arasında dahi birkaç günü bulabilen ulaşımlar çoğu zaman ihtiyacın ortadan kalkmasına, iş ve zaman kaybına neden olabilmektedir. Bütün bunların üstesinden ise uçak kargo ile gelinebilmektedir.

Havalimanı kurye çözümlerimiz birçok alanda en acil ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle bürokratik işlerde ve sağlık alanında uçak kargoyla ihtiyaçlar çok hızlı ve güvenli biçimde karşılanabilmekte, her türlü kargonuz kısa sürede alıcısına ulaştırılmaktadır.

Uçak kargo hız odaklı bir hizmettir. Çünkü günümüzün en hızlı ulaşım aracı uçaktır ve uçaklarla Türkiye’nin en uzak noktaları arasında dahi birkaç saatte uçulabilmektedir. Diğer detayları tıpkı geleneksel kargolar gibi olan Uçak Kargoda en bariz fark ulaşımın karayoluyla değil de havayoluyla sağlanması, havalimanları arasında çok hızlı bir ulaşım sağlanmasıdır.

Uçak Kargoda ülkemiz sınırları içerisindeki tarifeli uçaklar kullanılır ve firmamız hizmetleri son derece geniş bir çalışma alanına sahiptir. Turkish Cargo ile 52 farklı nokta arasında rahatlıkla taşıma yapılmakta, havalimanı bulunan hemen her ilimize paketlerinizi güvenli ve hızlı biçimde ulaştırılmaktadır.

Uçak kargo ile alakalı en temel husus paketin gönderileceği ve alıcının olduğu illerde havalimanı bulunması zorunluluğudur. Mutlaka paketin taşındığı şehirlerde havalimanı bulunmalıdır.

Uçak Kargo

Uçak Kargo

Uçak kargo uygulamamızın işleyişi son derece basittir. Çalışma sistemimiz kapıdan kapıya şeklinde olmakta, tamamen sizlerin ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda detaylandırma yapılmaktadır.

Havalimanı bulunan herhangi bir şehrimize yapılacak teslimatlarınız için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat sizlere hizmet vermek için beklemektedir. Ekiplerimize ulaştığınız anda taleplerinizi dinlemekte, ardından en yakın kuryemiz adresinize yönlendirilmektedir.

Adresinize gelen kuryemiz paketinizi almakta ve havalimanına ulaştırmaktadır. Burada tarifeli kargo uçağına teslimat yapmakta ve uçakla birlikte paketiniz alıcının bulunduğu şehre ulaştırılmaktadır.

Daha sonra alıcının bulunduğu şehirdeki görevlilerimiz paketinizi teslim alarak alıcının adresine doğru harekete geçmektedir. Kısa sürede alıcının adresine teslimat yapılmakta, bütün süreç de tarafınıza raporlanmaktadır. Dilerseniz alıcı bulunduğu şehirdeki havalimanından da kendi paketini teslim alabilmekte ya da tamamen süreci bize bırakabilmektedir.

Uçak kargo uygulamamızı kullanmak için pek çok geçerli neden bulunur. Bunların başında en acil ulaştırılması gereken paketler için en ideal aracın uçak olmasıdır. Bu noktada pek çok farklı sektör ve ürün söz konusu olabilir.

Mesela tıbbi ilaçlar, acil ürünler, ihaleye yetiştirilecek evraklar, okul kayıt belgeleri, bankacılıkla alakalı evraklar gibi aynı gün içinde teslim alınması gereken her türlü ihtiyacınızda Uçak kargo hizmetini tercih edebilirsiniz.

Uçak kargo son derece profesyonellik gerektirir. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, paketlerinizin havalimanına ulaştırılması ve sonrasında alıcısına ulaştırılması gibi aşamalarda hassasiyetle hareket etmektedir.

Çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren personellerimiz özveriyle hareket etmekte, doğru planlamayla paketlerinizin hiçbir zarar görmeden, güvenle taşınmasını sağlamaktadırlar.

Her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek yapan Emir Kurye ekiplerimiz sürekli kendilerini geliştirmekte, en güncel prosedürlere göre hareket etmekte, kargo uçaklarının hareket saatlerini her aşamada kontrol ederek kurye hizmeti vermektedirler.

Thy Kargo Takip

Thy Kargo Takip için https://www.turkishcargo.com.tr/tr/online-islemler/kargo-takibi linki üzerinden AWB Numaranızı girerek teslimat aşamalarını görebilirsiniz.

Turkish Cargo ile Normal kargolarda iki ya da üç gün gibi süre kaybetmek yerine 24 saat içerisinde işlem tamamlanabilir. İsteğiniz üzerine adresinizden alınan kargonuz modern uçaklarla farklı illere de teslim edilir ve yine adrese teslimat gerçekleştirilir.

Acil Uçak Kargo

Firmamız Yurt içi uçak kargo hizmetini yıllardan bu yana kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Her zaman aynı gün içerisinde teslimat sağlayarak en acil uçak kargo durumlarınıza çözüm olmaktadır. Örneğin Anadolu’nun herhangi bir kentinden Ankara’ya ulaştırılması gereken evrakınız olabilir.

Bu gönderim içi bu hizmetimizden yararlanarak bir günde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. hızlı uçak kargo hizmeti 52 farklı noktada sağlayabilmektedir.

Vip Kargo taşınması daha hassas olan değerli ve ikame edilemeyecek ender olan gönderilerinizin çok daha güvenilir şartlarda taşınması için özel olarak tasarlanan taşıma ekipmanları ile gerçekleştirdiğimiz Uçak kargo hizmetimiz olup bizi aradığınızda lütfen bunu özellikle belirtiniz.

Uçak Kargo Fiyatları

Uçak kargo fiyatları kargonun teslim edileceği havalimanı, İstanbul’da kargonun alındığı bölge, gönderinin hangi saat yapıldığı, gönderinin ağırlık ve hacim ölçülerine ve gönderinin adrese teslim ya da Havalimanından teslim alınacağına göre değişkenlik gösterir.

En ekonomik Uçak Kargo fiyatları için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp