Beylikdüzü Kurye

Emir Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü KuryeBeylikdüzü Kurye olarak sektör içerisinde hızlı kurye anlayışı ile hareket etmeye çalışan bir firmayız. Bu kapsamda müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Siz de en güvenilir ve pratik kurye firması ile çalışmak istiyorsanız Beylikdüzü Kurye firmamızdan yararlanabilirsiniz., insanların kurye ihtiyaçlarına en etkin çözümler üretmeye çalışan, sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Sektörde edindiğimiz tecrübeyi, müşterilerimizin memnuniyeti ekseninde kullanıyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Kurye sektörü, her geçen gün sürekli büyüyen ve gelişen bir hizmet alanıdır. Bu kapsamda sektör içerisinde ön plana çıkmak için müşterilere en iyi hizmeti vermek gerekir. Beylikdüzü Kurye olarak %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eden bir firmayız. Müşterilerimizin bizi tercih etmesi durumunda onlara sağladığımız avantajları şu şekilde sayabiliriz.

 • Müşterilerimizin web sitemizdeki iletişim numaralarından bizi araması durumunda en kısa sürede taleplerine karşılık verilerek kurye personeli yönlendirmesi yapılmaktadır.
 • Gönderilerinizin niteliği değerlendirilerek en uygun vasıta ile sevkiyatın gerçekleşmesi sağlanır.
 • Gönderinin güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırılması öncelikli hedefimizdir.
 • Gönderilerinizin alıcıya teslim edildiğine dair gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Beylikdüzü Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Beylikdüzü Kurye hizmetleri, gönderinin alıcıya ulaştırılma süresi baz alınarak belirlenmiş hizmet alanlarıdır. Bu kapsamda yapacağınız tercih ile gönderinin en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Kurye çağır hizmetinden yararlanırken görevli personelimiz hangi hizmetten yararlanmak istediğinizi size sormaktadır. Beylikdüzü moto Kurye hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Normal kurye tercihini yaparsanız alıcının gönderiyi teslim alma süresi 180-240 dakika arasındadır.
 • Ekspress kurye tercihinde ise alıcının gönderiyi teslim alma zamanı 60-90 dakika arası olarak belirlenmiştir.
 • VIP kurye seçeneğinde ise alıcının gönderiyi teslim süresi olarak 30-60 dakika belirlenmiştir.

Yukarıdaki kurye seçeneklerinden de anlaşılacağı üzere gönderilerin alıcılara ulaştırılma süresi, sizin tercihinizle ilgilidir. VIP kurye, en hızlı kurye seçimi olurken normal kurye ise en yavaş kurye seçeneğidir. Hangi seçeneğin sizin için ideal olduğunu düşünüyorsanız o kurye seçimini yapabilirsiniz. İstanbul kurye firmaları arasında en güvenli ve hızlı kurye olma unvanına sahip olan firmamızdan alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Moto Kurye İle Arabalı Kurye Arasındaki Fark Nedir?

Beylikdüzü motorlu kurye bünyesinde alacağınız kurye hizmetlerinde iki farklı kurye vasıtası ile hizmet alabilirsiniz. Bunlardan ilki moto kuryeler, diğeri ise arabalı kuryelerdir. Sektörde kullanılan temel ulaşım vasıtası motorlu kuryelerdir. Söz konusu vasıtalarla kurye hizmetinin verilmesinin sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Aşağıdaki avantajları düşünerek siz de moto kuryelerden yararlanabilirsiniz.

 • Moto kuryeler, trafiğin yoğun olduğu yerleşim yerlerinde, en seri şekilde hareket edebilen vasıtalardır. Bu da gönderinin alıcıya teslim edilme süresini doğrudan etkiler.
 • Küçük boyuttaki paket, zarf gibi gönderilerin alıcılara ulaştırılması için moto kuryeler çok idealdir.
 • Kurye sektöründe pratik hizmet esas olduğundan moto kuryeler ihtiyaca yönelik hizmet anlayışı ile tercih edilen vasıtaların başında gelir.

Kurye hizmetlerinin temel ulaşım vasıtaları motosikletli kuryelerdir. Fakat kimi durumlarda bu vasıtalarda gönderi sevkiyatı mümkün olmaz. Bu durumda arabalı kuryelerin tercih edilmesi gerekir. Arabalı kuryelerin sektöre sağladığı avantajları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderinin boyutu, hacmi ya da ağırlığı yüksekse arabalı kurye ile taşımacılık çok daha uygundur.
 • Hava şartları yağmurlu ya da karlı ise moto kuryelerle güvenli şekilde sevkiyat yapılamaz. Bu durumda da arabalı kurye tercih edilmelidir.

Beylikdüzü Şehirlerarası Kurye Ne Demektir?

 

Kurye hizmetleri genel olarak İstanbul içi gönderilerin sevkiyatında tercih edilir. Fakat kimi durumlarda şehirlerarası kurye hizmeti de tercih edilmektedir. Beylikdüzü Kurye olarak İstanbul’un civar illerine de kurye hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda verdiğimiz hizmet sayesinde aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin İstanbul dışına gönderileceği şartlarda da en iyi hizmeti alabilirsiniz.
 • Gönderinizin niteliğine göre vasıta seçiminden yararlanabilirsiniz.
 • Sektör içerisinde gerekli tecrübeye sahip personelle çalışmanın avantajlarını hissedebilirsiniz.
 • Şehirlerarası kurye hizmeti, çok daha hassas ve koordine gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu kapsamda firmamızın tecrübesi sayesinde söz konusu sevkiyat sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Beylikdüzü Gümrük Kurye Avantajları Nelerdir?

Beylikdüzü Kurye’yi etrcih ederek yararlanabileceğiniz hizmetlerden biri de gümrük kuryedir. Söz konusu kurye seçeneği ile de çok önemli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki faydaları dikkate alabilirsiniz.

 • Gönderileriniz en güvenilir vasıta ile gümrükten alınarak ilgili alıcıya teslim edilir.
 • Tam tersi şekilde gümrüğe teslim edilmesi gereken gönderileriniz de gümrükte gerekli işlemler yapılarak teslimatı gerçekleştirilir.
 • Gümrük kurye hizmeti sayesinde gümrüğün prosedür işleri ile meşgul olmak zorunda kalmazsınız.
 • En güvenli ve seri vasıta ile işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Uygun fiyat anlayışı ile söz konusu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye olarak sektör içerisinde hızlı kurye anlayışı ile hareket etmeye çalışan bir firmayız. Bu kapsamda müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Siz de en güvenilir ve pratik kurye firması ile çalışmak istiyorsanız Beylikdüzü Kurye firmamızdan yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir