0

Esenyurt Kurye

Share

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye, tüm kurye ihtiyaçlarınızın sistemli şekilde karşılanması için kurulmuş, sektörün öncü kuruluşları arasındadır. Bu kapsamda firmamız her türlü fedakârca çalışma gayreti ile önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir.

 • Firmamız, gönderilerin zamanında ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılması için çok özel gayret sarf etmekte ve aşağıdaki avantajları müşterilerine sunmaktadır.
 • Esenyurt Kurye’yi web sayfasındaki irtibat numaralarından arayarak kısa sürede kurye talebinizi iletebilirsiniz.
 • Talep ettiğiniz kuryenin dakikalar içerisinde adresinize geleceğine emin olabilirsiniz.
 • Gönderinin yolda, hangi seviyede olduğunu takip edebilirsiniz.
 • Gönderinizin hacim, boyut ve ağırlığına uygun araçların kullanılması sağlanır.
 • İhtiyaç duyduğunuz kurye seçeneğinin her biri için sizlere farklı opsiyon seçme imkanları sunulur.
 • Yararlandığınız tüm hizmetlerden cazip fiyat avantajları ile yararlanabilirsiniz.

Esenyurt Moto Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Esenyurt Kurye bünyesinde birçok kurye hizmetini bulabilirsiniz. Aldığınız hizmetler gönderinin teslim edilme süresine göre belirlenen kurye seçenekleridir. Bu kapsamda gönderinizin ne kadar kısa sürede alıcıya ulaştırılmasını istiyorsanız ona göre kurye seçimini yapabilirsiniz. Aşağıdaki kurye hizmetlerini dikkate alarak kararınızı verebilirsiniz.

 • Normal kurye hizmeti ile gönderileriniz 180-240 dakika arasında alıcılara ulaştırılır.
 • Express kurye’yi tercih ederseniz gönderilerin alıcılara ulaştırılması süresinin 60-90 dakika arasında olacağını göreceksiniz.
 • VIP kurye ile çok özel gönderilerin alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Yukarıdaki kurye seçeneklerinin yanında gece kurye, uçak kurye, toplu dağıtım ve gümrük kurye gibi hizmet alanlarında verdiğimiz müşteri desteklerinden de istifade edebilirsiniz.

Gece Kurye İle Sahip Olacağınız Avantajlar Nelerdir?

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet alanları içerisinde gece kuryenin de önemli bir yeri vardır. Mesai saatleri sonrasında verilen kurye hizmetleri, gece kurye olarak adlandırılmaktadır. Bu hizmet alanını tercih ederek aşağıdaki avantajlı koşullar sizleri bekliyor.

 • Esenyurt Kurye, 7/24 hizmet politikası gereği günün her saati kurye personeli temini sağlayabilir.
 • Gece şartlarında karşılaştığınız acil kurye gereksinimi ile kısa sürede ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Özellikle hasta ve yaşlıların gece saatlerindeki ilaç, yemek ve buna benzer ihtiyaçları için çok ideal bir seçimdir.
 • İşletmelerin paket servis personeline destek için talep edecekleri gece kurye personeli, işlerin hafifletilmesini sağlayacaktır.

Uçak Kargonun Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Esenyurt Moto Kurye tarafından verilen kurye hizmetlerinden biri de uçak kuryedir. Uçak kargo ile birçok avantaj elde edebilirsiniz.

 • Uçak kargo ile gönderilerinizi havaalanından aldırarak süratle gönderileri gideceği adreslere ulaştırabilirsiniz.
 • Gönderilerinizin havaalanında bekletilerek vakit kaybetme sorunu ile karşılaşmazsınız.
 • Gönderinizin özellikleri göz önünde bulundurularak niteliğine uygun kurye aracı tahsisi yapılabilir.

Esenyurt Kurye Araç Filosunda Hangi Araçlar Vardır?

Kurye sektöründe kullanılan temel gönderi ulaştırma vasıtası moto kuryelerdir. Bu vasıtalar ile gönderiler hızlı ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılabilir. Söz konusu vasıtalar aşağıdaki avantajlar sayesinde kurye sektörünün sıklıkla tercih edilen araçları arasındadır.

 • Moto kuryeler ile gönderilerin alıcılara ulaştırılması çok kısa sürede ve pratik şekilde gerçekleştirilir.
 • Özellikle İstanbul ve benzeri, trafik sıkışıklığından mustarip olunan merkezler için cazip bir ulaşım vasıtasıdır.
 • Gönderilerin seri şekilde alıcıya ulaştırılması söz konusudur. Bu da hem müşteriyi hem de işletmeyi memnun eder.

Esenyurt Kurye bünyesinde kullanılan kurye vasıtalarından biri de arabalı kuryelerdir. Söz konusu vasıtaların tercihinin de sektör içerisinde çok önemli faydaları vardır. Aşağıdaki avantajları göz önünde bulundurarak firmamızdan arabalı kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin belli durumlarda daha güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Gönderinin boyutu ve dış görünüşü ile ilgili durumların uygun olmaması halinde arabalı kuryeler çok ideal vasıtalardır.
 • Hava şartlarının yağmurlu ya da fırtınalı olması durumunda arabalı kuryelerin tercih edilmesi çok daha uygundur.
 • Birkaç gönderinin aynı anda taşınması gerekiyorsa arabalı kuryeler çok daha iyi şartlarda taşıma imkânı verebilir.

Web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Günün her saati bir firma görevlisini muhatap olarak bulabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamızı tercih ederek her koşulda ve her gereksinime uygun kurye talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizin iletilmesini müteakip kısa sürede kurye personeli kapınızı çalacaktır. İmza karşılığı gönderinizi teslim alan kurye personeli yine imza karşılığı alıcıya gönderinizi teslim edecektir.

Güvenli, hızlı ve pratik bir taşıma hizmeti arzu ediyorsanız Esenyurt Kurye her zaman yanınızdadır. Kurye talebinizin alınmasını müteakip firmamızın reaksiyon süresine hayran kacaksınız. Üstelik alacağınız tüm hizmetleri çok cazip fiyatlara alabilirsiniz.

Bizi diğer aynı gün Esenyurt kurye hizmeti sağlayıcılarından ayıran şey, kişisel dokunuşumuzdur. İçinizin rahat etmesi için rahatlık ve güvenlikten başka bir şey sunmuyoruz.
Esenyurt Kurye ve Aynı Gün Esenyurt Kurye Hizmetimizden Yararlanmak için Karmaşık Kayıt Süreci Yok. Esenyurt, İstanbul da oturuyorsanız tek yapmanız gereken aynı gün Esenyurt kurye hizmeti
gereksinimlerinizi görüşmek için bir telefon, Esenyurt Kurye dikkatlice karar verebileceğiniz hızlı bir fiyat teklifi ve bir saat içinde teslim almak için harekete geçeceğiz.

✅Emir Kurye: Esenyurt de teslim alındıktan 3-5 saat içerisin de kuryeler kargo teslimi yapar.
✅Hızlı Esenyurt Kurye Kuryeler kargo teslim alımından itibaren 2 saat içerisin de teslimat sağlar.(x2 fiyat)
✅Emir VIP Kurye: Herhangi bir yerden, teslim alma/teslimat sadece 55 dakika !
✅Şehirlerarası Kuryeleri Esenyurt, İstanbul çıkışlı, komşu illerine aynı gün teslimat. Türkiye genelin de 24-48 saat teslimat hizmet.
Eczane Esenyurt Kurye: 7/24 İstanbul’un her yerine reçetesiz eczane ürünleri, fişi ile 60 dakika da kapınızda!
Gece Esenyurt Gece Kurye Saat 22:00’dan, 06:00 kadar nöbetçi gece kuryeleri İstanbul ve komşu illerinin tamamın da kurye lojistik çözümleri sunuyor.
Ekonomik Kurye: Gün içerisin de herhangi bir zaman da kurye teslimat hizmeti. Zaman kısıtlaması olmayan ve ekonomik fiyat ile kargo göndermek isteyenler için.

Esenyurt Kurye Servislerimiz Esenyurt Kurye Hizmetleri

Profesyonel ve Ekonomik Esenyurt kuryelerimiz, aynı gün teslimat ticaretinde yılların deneyimine sahiptir ve ihtiyacınız olduğunda en güvenilir ve profesyonel kurye
teslimatı sağlamak için DBS kontrolünden geçirilir. Size uygun bir zamanda veya mümkün olan en kısa sürede teslim etmekten mutluluk duyarız.
Acil veya acil bir paket teslimatına ihtiyacınız varsa, Esenyurt Kurye Hizmetleri tüm aynı gün teslimatları zaman açısından kritik gönderiler olarak halledebilir.
Parselinizin istediğiniz yere mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağladığımız için işi bitirmemizi beklemenize gerek yok.

Esenyurt Kurye Esenyurt Moto Kurye Lojistikleri

Esenyurt Şehirlerarası Kurye Esenyurt Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
Esenyurt Ekspres Kurye Esenyurt Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
Esenyurt Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
Hava Kargo Esenyurt Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
Depolama Depolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya Esenyurt kurye çözümleri sunar.
Esenyurt Kurye Lojistikleri

Esenyurt Moto Kurye
Esenyurt Moto Kurye
Esenyurt Kurye Acil
Paketin teslim alındıktan sonra nerede olabileceğini bilmemenin endişe verici olabileceğini biliyoruz. Esenyurt Kurye Esenyurt de aynı gün motosikletli ve araçlı Esenyurt Kurye hizmetimizin bir parçası,
paketinizi takip edebilmemiz için araçlarımızdaki güncel bir GPS takip sistemidir. Ve güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edildikten sonra, içinizin rahat etmesi için her zaman alıcılara teslimat kanıtı
imzalattık. Şehirlerarası Kurye Bu, çevrimiçi görüntüleme için kullanılabilir hale getirilmiştir. Veya istek üzerine size basılı bir kopyasını gönderebiliriz. Acil Esenyurt Kurye sürücülerimiz, ülke
çapındaki ekspres/acil teslimat ağımızı kullanarak İstanbul ve Esenyurt de ki müşteriler için geniş bir aynı gün içinde kurye hizmetleri sunmaktadır. Aynı gün kurye hizmetimiz, planlı veya son dakika
bazında, ihtiyacınız olduğu kadar az veya sıklıkta ayarlanabilir. Ayrıca dünya çapında ertesi gün teslimat ve aynı gün uluslararası İstanbul Kurye teslimat çözümleri sunuyoruz. Hızlı ve güvenilir
teslimatlar için İkitelli Kurye ve Esenyurt Kurye Hizmetlerine bu iş için güvenebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Çözümleri Moto Kurye Çözümleri

Esenyurt KuryeEsenyurt Kurye Aynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Esenyurt Kurye Filosu Saatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Esenyurt Acil Kurye Paketleri Esenyurt çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye Fiyatı Paketleri Esenyurt çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı Kargo Esenyurt ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Esenyurt Zamanlı Kurye Belirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye Esenyurt kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Esenyurt Kiralık Kurye Esenyurt her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Esenyurt Moto Kurye Çözümleri Esenyurt kuryeleri 400+ Esenyurt kurye lojistik ağı ile İstanbul ve komşu illerine hizmet sunmaktadır. Esenyurt Kurye Servisleri Esenyurt Kurye Acil Esenyurt Kurye Acil Esenyurt Kurye Ekspres Tek ihtiyacınız olan bizi aramak ve Ekspres Esenyurt motorlu kurye ve Uçak Kargo hizmeti gereksinimlerinizi bize ulaştırmak. Ekspres Esenyurt Kurye Hizmetimiz, mallarınızın veya belgelerinizin, kendi moto kurye araçlarımızdan birinde güvenli bir şekilde taşınmasına olanak tanır ve mallarınızın baştan sona bakılmasını ve doğrudan İstanbul, Esenyurt veya Türkiye’nin herhangi bir yere teslim edilmesini garanti etmek için özel bir araçta. Esenyurt Kurye İletişime geçmek için, Bu nedenle, VIP Ekspres Esenyurt Moto Kurye sürücülerimiz ve hizmetimiz tam gereksinimlerinize uyacak şekilde bireysel olarak uyarlanırken, fiyatlandırma yapımız da araç boyutuna ve varış noktasına
göre belirlenir. Sahip olabileceğiniz hemen hemen her tür gönderi için ekonomik/uygun kurye fiyatı teklifi ve hızlı acil kurye teslimat sunabiliriz. Bu Esenyurt Kurye hizmet motosikletler,
küçük kamyonetler, orta kamyonetler ve büyük kamyonetler için geçerlidir. Esenyurt de gönderiniz mi var? Hemen kargom var diye belirtin, Esenyurt Hızlı Kuryesi gelsin.

Acil Esenyurt Kurye ve Aynı gün teslimat için Esenyurt Kuryeleri Mektuplardan, Kolilerden, Paletlerden, Büyük Kargo gibi herhangi bir şeyi gönderin Esenyurt, İstanbul Kurye ve Bursa Kurye komşu illeri aynı gün kapsama alanı !
Güvenli ve Ekonomik Teslimat 7/24 açık, 365 gün Metin, faks veya e-posta ile anında teslimat onayı
Güvenli ödeme işleme
Esenyurt Kurye Hızlı
Esenyurt Kurye Hızlı
Esenyurt Kurye Hızlı
Hayatın ne kadar hızlı olabileceğini biliyoruz ve standart çalışma saatleri dışında nadiren yavaşlıyor. Bu nedenle, Esenyurt Kuryeleri ister gündüz ister gece yarısı bize ihtiyacınız olsun, hızlı
Esenyurt kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Ne kadar son dakika olursa olsun, acil bir gereksiniminiz olduğunda bizimle iletişime geçtiğinizde hemen çalışmaya hazır olan, tecrübeli Esenyurt motorlu Acil Kurye filomuz var. Esenyurt kuryelerimiz ve Hızlı Kargo avantajlarınız şunlar olacaktır; Sigortalı ve Garantili Kurye Taşımacılığı Ekonomik ve Rekabetçi Kurye Fiyatlandırması
300+ Personel, 600+ Araç ve Donanım ile Kurye Lojistikleri 7/24 ve 365 Gün Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Lojistik Çözümleri Profesyonel, Tecrübeli ve Kötü Aksiyonlar da Pozitif Çözüm Üreten Esenyurt Şehirlerarası Kuryesi Canlı Esenyurt Kurye/Kargo takibi Hızlı Esenyurt kuryeleri kargo paketlerini, siparişinizin çevrimiçi onaylanmasından sonraki birkaç saat içinde herhangi bir Esenyurt, İstanbul dan Türkiye’ye veya uluslararası konuma teslim edebiliriz. Esenyurt Kurye Planlanmış üretim sevkiyatlarından acil tıbbi teslimata kadar, size, başka bir şirkete veya müşterilerinize doğrudan kapıdan kapıya teslimat yapabiliriz.

Esenyurt Moto Kurye Esenyurt Yaya Kurye
Esenyurt Nöbetçi Kurye Esenyurt Gece Kurye
Esenyurt Motorlu Kurye Esenyurt Özel Kurye
Esenyurt Ekonomik Kurye Esenyurt VIP Kurye
Esenyurt Acil Kurye Esenyurt Gün İçi Kurye
Esenyurt Gece Kurye Esenyurt Ekspres Kurye
Esenyurt Araç Kurye Esenyurt Uzun Yol Kuryesi
Esenyurt Kiralık Kurye Esenyurt Ucuz Kurye
Esenyurt Uçak Kurye Esenyurt Arabalı Kurye
Esenyurt Moto Kurye

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp