Hadımköy Kurye

Emir Kurye

Hadımköy Kurye

Beylikdüzü Kurye

Hadımköy Kurye

Hadımköy KuryeHadımköy Kurye, sektör içerisinde arzu ettiğiniz kalitede hizmet almanızı sağlayan öncü kuruluşlardan biridir. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektör içerisinde her türlü faaliyetimizi müşterilerimizin en iyi hizmeti alması kapsamında icra ediyoruz.

Sektörün en iyi firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Hadımköy Motorlu Kurye’yi tercih ederek önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Moto kurye hizmetinden arabalı kuryelere kadar birçok olanağa sahip olan firmamızın aşağıdaki olanakları sizlerin en iyi şekilde hizmet alması için geliştirilmiştir.

 • Kurye talebinizi bize iletmenizi müteakip en kısa sürede talebinize reaksiyon gösterilir.
 • Talebinize istinaden adresinize en yakın bölgedeki kurye personeli adresinize sevk edilir.
 • Gönderinizin niteliğine uygun şekilde araç seçimi yapılır.
 • Kurye personeli gönderinizi imza karşılığı teslim alarak vakit kaybetmeksizin gideceği adrese doğru yol alır.
 • Firma politikamız gereği önceliğimiz güvenli taşımacılık, sonrasında ise hızlı şekilde gönderinin istenen adrese ulaşmasını sağlamaktır.

Hadımköy Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

İstanbul kurye firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan firmamız, bu kapsamda oluşturduğu araç filosu ile de en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Sektör içerisinde en fazla tercih edilen gönderi sevk aracı moto kuryelerdir. Söz konusu araçların sektöre kazandırdığı çok önemli avantajlar vardır. Motorlu kurye tercih edilerek müşterilerimize sağlanan faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Trafiğin yoğun olduğu bölgeler için moto kuryeler çok ideal vasıtalardır.
 • Pratik şekilde gönderinizin teslim edilmesini istiyorsanız motosikletli kurye ile taleplerinizi yerine getirilir.
 • Özellikle zarf ya da küçük paket gibi gönderiler için moto kuryeler, en çok tercih edilen kurye vasıtalarıdır.
 • Trafikte kıvrak hareket etmesi nedeni ile moto kuryeler sektörün tercih edilen araçlarındandır.

Hadımköy Arabalı Kurye Tercih Edilmesinin Avantajları Nelerdir?

Hadımköy Kurye firmasını tercih ederek tercih edeceğiniz vasıtalardan biri de arabalı kuryelerdir. Firmamızı arayarak kurye çağır seçimini yaptığınızda görevli personelimiz gerekli reaksiyonu göstermektedir. Bu kapsamda gönderinizin ağırlığı ve boyutuna göre araç seçimi yapılmaktadır. Söz konusu özellikler dikkate alınarak gönderinin moto kurye ya da arabalı kurye ile sevkiyatına karar verilir. Sektör içerisinde arabalı kuryelerin motosikletli kuryelerin yerine tercih edilmesinin de çok önemli avantajları vardır. Bu kapsamda değinmek istediğimiz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Hava şartlarının uygun olmadığı zamanlarda arabalı kuryeler çok ideal bir kullanım imkânı tanır.
 • Boyutu büyük olan gönderilerin adresine ulaştırılması için moto kuryelerin alternatifi olarak arabalı kuryelerden istifade edilir.
 • Kimi durumlarda arabalı kuryeler ile daha güvenli ve hızlı şekilde sevkiyat yapılabilir.

Hadımköy Kurye Seçenekleri Hangileridir?

Hadımköy Kurye ile gönderilerinizin sevkiyatını talep ettiğinizde karşınıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenmiş birçok kurye seçeneği çıkar. Hızlı kurye tercihi ile seçebileceğiniz bu seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Normal kurye seçimi yaparsanız gönderilerinizin alıcıya ulaştırılması için göze alacağınız süre 180-240 dakika arasında olmalıdır.
 • Tercih edeceğiniz kurye seçeneklerinden biri de ekspress kuryedir. Bu tercihi yaptığınızda gönderilerinizin alıcıya teslim süresi 60-90 dakika arasındadır.
 • VIP kurye de tercih edebileceğiniz kurye tercihlerinden biridir. Bu seçimi yaparsanız gönderinin teslim süresi 30-60 dakika arasındadır.

Yukarıda sayılan kurye seçenekleri gönderinizin güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması için belirlenmiş süreler baz alınarak hesaplanmıştır. Bu kapsamda tercih edeceğiniz VIP kurye seçeneği ile gönderileriniz en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılır.

Hadımköy Şehirlerarası Kurye Avantajları Nelerdir?

Hadımköy Kurye olarak faaliyetlerimiz sadece İstanbul içi ile sınırlı değildir. Firma olarak şehirlerarası kurye hizmeti de veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz arzu ettiği güvenli taşımacılık hizmetini şehir içi sevkiyatlarda olduğu gibi şehirlerarası gönderilerin alıcıya ulaştırılmasında da almaktadır. Bu kapsamda sahip olacağınız avantajları da şu şekilde belirtebiliriz.

 • Şehirlerarası kurye hizmetinde de moto kurye ya da arabalı kurye avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Kurye seçeneklerimiz bu hizmet alanlarında da geçerlidir.
 • Kurye hizmetinde bu alanda da tecrübeli ve nitelikli personel ile muhatap olmuş olursunuz.
 • İstanbul’un civar illerine vermiş olduğumuz hizmeti, uçak kurye avantajları ile daha da genişletiyoruz. Uçakla sevkiyatı kurye taşımacılığına dâhil ederek ülkemizin her bir noktasına gönderilerinizi ulaştırabiliyoruz.

Hadımköy Kurye Gece Kurye Ne Demektir?

Hadımköy Kurye ile alacağınız hizmette gece kuryeyi de talep edebilirsiniz. Firma olarak 7/24 müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. Bu kapsamda elde ettiğimiz hizmet kalitesi ile motorlu kurye ya da arabalı kurye avantajlarından gece şartlarında da istifade edebilirsiniz.

 • Gece şartlarında ihtiyaç duyacağınız acil ihtiyaçlarınız için gece kurye seçimi ile talebinize anında karşılık bulabilirsiniz.
 • Gece saatlerinde trafiğin az yoğunlukta olması nedeniyle gönderileriniz çok daha kısa sürede alıcılara ulaştırılabilir.
 • İşletmelerin kurye desteklerine, hasta ya da yaşlıların acil taleplerine gece kurye ile anında karşılık bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir