0

Arabalı Kurye

Share

Arabalı Kurye

Arabalı kurye numarası ler kimi durumlarda gönderilerin alıcılara ulaştırılması için çok iyi bir alternatiftir. Günümüz dünyasında kurye firmalarının hayatımızdaki yeri yadsınamaz bir gerçektir.

İnsanlar özel önem verdikleri gönderileri kargo şirketleri yerine kurye firmaları ile göndermeyi tercih ederler. Bu sayede gönderilerin daha güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırıldığından emin olmak isterler. Arabalı kuryeleri tercih ederek aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Gönderinizin boyutu ve hacmi ne olursa olsun güvenli ve hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması sağlanır.

Hava şartlarının durumundan arabalı kuryeler etkilenmez.

Her ne kadar moto kuryeler kadar hızlı bir teslimat yapılamasa da gönderinin sağlam ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması çok daha önemlidir.

Kurye personelimiz, taşınması zor olan gönderilerin dahi güvenli ve hızlı şekilde taşımacılığını yapmaktadır. Bunun için, son derece gelişmiş bir araç filosu vardır. Söz konusu filodan istifade ile her türlü kurye ihtiyaçlarınız sorunsuz şekilde karşılanır.

Profesyonel nitelikte hizmet prensibi ile çalışan firmamız % 100 müşteri memnuniyeti prensibini tüm değerlerin üzerinde tutmaktadır. Bu kapsamda müşterilerimizin her türlü kurye ihtiyaçlarına başta moto kuryeler ve arabalı kuryeler ile karşılık vermekteyiz.

Arabalı Kurye Tercih Etmenin Faydaları Nelerdir?

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Arabalı kurye numarası tercih ederek müşterilerinize sağlanan çok önemli faydalar vardır. Bu faydalar ile kıymet verdiğiniz gönderilerin alıcılara en kısa yoldan, en güvenli kanal ve imkânlarla ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Moto kurye express ile tüm gönderileriniz arabalı kuryeler ile alıcılara ulaştırılabilir.

Arabalı kuryeler sayesinde gönderinizin ulaşıp ulaşmadığını takip etmeniz kolaylaşır.

Kurye ekipleri işini çok hızlı ve güvenli şekilde yapan personelden oluşmaktadır.

Trafiğin yoğun olduğu ve uzak mesafelerde dahi kısa sürede teslimat yapma imkânına sahibiz.

Adres ve kurye sektörüne hâkim personel ile çalışmış olursunuz.

Tercih Edebileceğiniz Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde tercih edebileceğiniz kurye seçenekleri, ihtiyaçlarınıza ve teslimat sürelerine göre belirlenmiştir. Bu kurye seçenekleri ile her türlü kurye gereksiniminizi en seri vasıtalar ile karşılayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde müşterilerimize verdiğimiz kurye hizmetleri şunlardır.

Normal Kurye

Normal kurye hizmetlerini standart kurye olarak da adlandırabiliriz. Bu kurye tercihi, standart bir kurye hizmeti ihtiyacınızı karşılıyorsa alınmalıdır. Bu tercihiniz ile gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcıya ulaştırılması sağlanır. Herhangi bir kaza olmaması durumunda normal kurye gönderileri aynı, gün ve taahhüt edilen süreden daha kısa sürede alıcılara ulaştırılır.

Express Kurye

Express kurye, daha acil olarak alıcıya ulaştırılması için gönderiler için tercih edilen bir kurye seçeneğidir. Bu kurye seçeneği ile

Gönderilerin alıcılara ulaştırılma süresi 60-90 dakika arasındadır.

En seri ulaşım vasıtası ile gönderinin alıcıya ulaştırılması sağlanır.

Özellikle sevdiğiniz birisine doğum günü hediyesi, pasta gibi hediyelerin ulaştırılmasında ya da acil evrak gönderimi için çok uygun bir kurye tercihidir.

VIP Kurye

VIP kurye, express kuryeden çok daha acil ve önemli olan gönderiler için tercih edilen bir kurye tercihidir. Bu seçenek ile

Gönderilerinizin 30-60 dakika gibi iddialı bir hızla alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Çok acil olan gönderilerin alıcılara ulaştırılması için çok uygun bir tercihtir.

Özel niteliği olan ve acilen alıcı ile buluşturulması gereken evraklar için çok ideal bir seçimdir.

Moto kurye ya da arabalı kuryelerden istifade edilerek gerçekleştirilir.

Gece Kurye

Gece kurye personeli, tüm gönderilerinizi mesai mefhumu gözetmeksizin yerine ulaştırmaktadır. Özellikle ilaç ya da yemek gereksinimleri için gece kurye ihtiyacı hâsıl olabilir. Gecenin hangi saati olursa olsun 7/24 görev yapan kurye personelimizi adresinize yönlendirerek kurye ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Yaya Kurye

Belli nitelikteki gönderileriniz yaya kuryeler ile karşılanabilir. Bunun için eczanelerin ilaç dağıtımı ya da işletmelerin broşür dağıtımı gibi temel faaliyetleri sayabiliriz.

Uçak Kargo Kurye

Firmamız bünyesinde verilen güvenli ve özel hizmet alanlarından biri de uçak kargo hizmetidir. Uçak kurye hizmeti personeli ile gönderileriniz havaalanından alınarak alıcılara ulaştırılır. Bu sayede gönderilerinizin havaalanında bekletilmesi gibi bir durumla karşılaşmamış olursunuz.

Toplu Dağıtım

Toplu dağıtım, adet olarak çoklu olan gönderilerin dağıtılması için tercih edilen kurye seçeneğidir. Bu kapsamda dağıtılması gereken davetiye, broşür ya da hediye gibi paketlerin istediğiniz adrese ulaştırılması için moto kuryeler ya da arabalı kuryeler ile icra edilen toplu dağıtım hizmetini kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp