0

Ambarlı Kurye

Share

Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye Sektör içerisinde müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyetlerini yürüten öncü firmalardan biridir. Kurye hizmetleri günümüzün modern hizmet alanları arasında ilk sıralarda yerini alır. Firmamız, sektör içerisinde edindiği güven ve kaliteli hizmet sayesinde müşteri sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Sektöre yabancı olan kimi insanlar kurye faaliyetlerini kargo ile karıştırır. Hâlbuki kurye faaliyetlerinin kargo firmaları ile arasında çok bariz farklar vardır. Ambarlı moto Kurye firmasını tercih ederek aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Gönderileriniz adresinizden teslim alınarak kısa sürede gideceği adrese ulaştırılır.
 • Paketleriniz eğitimli kurye personeli ile alınarak taşınır.
 • Personelimiz, paketlerinizi imza karşılığı alır ev gideceği adresteki muhatabına yine imza karşılığı teslim edilir.
 • Gönderinin niteliğine uygun şekilde araç seçimi yapılır ve bu araçlarla sevkiyat sağlanır.
 • Gönderileriniz muhatabına teslim edildiğinde sizlere mesaj ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

Ambarlı Motorlu Kurye Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Ambarlı Kurye olarak sektör içerisinde en fazla tercih ettiğimiz gönderi teslim vasıtalarımız moto kuryelerdir. Bu vasıtaların sektöre sağladığı avantajlar kayda değer şekilde önemlidir. Moto kuryelerin sektöre sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Moto kuryeler, trafik yoğunluğu yüksek olan merkezlerde çok hızlı ve kıvrak hareket edebilirler.
 • Özellikle küçük boyuttaki paketlerin alıcılara ulaştırılması için çok caziptir.
 • Zarf gibi gönderilerin alıcılara ulaştırılma süresi çok kısadır.

Yukarıda da görüldüğü gibi moto kuryeler kurye sektörünün bel kemiğidir. Dünden bugüne moto kuryelerin etkinliğinin arttığı sektörde başarılı olabilmek için güvenli vasıtaların tercih edilmesine ihtiyaç vardır. Bu kapsamda firmamızda kullanılan tüm motorlu kuryeler modern vasıtalardır. Gelişmiş bir araç filosu ile kurye işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ambarlı Arabalı Kurye Ne Demektir?

İstanbul kurye firması olarak sektör içerisinde kullandığımız ve müşterilerimiz tarafından talep gören vasıtalardan biri de arabalı kuryelerdir. Söz konusu vasıtaların da sektöre sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Ambarlı Kurye arabalı kuryelerinin sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderilerin boyut ya da hacminin büyük olması durumunda arabalı kuryeler tercih edilir.
 • Birkaç gönderinin aynı anda gönderilmesi durumunda söz konusu vasıtalar çok daha idealdir.
 • Hava şartları ve dış etkenlerden daha az etkilenen vasıtalar arabalı kuryelerdir. Bu nedenle belli durumlarda çok daha güvenlidir.

Ambarlı Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Ambarlı Kurye olarak sektör içerisinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetler tamamen onların ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Amacımız müşterilerimizden kurye çağır talebinin gelmesi üzerine süratle reaksiyon gösterebilmektir. Siz de elinizdeki gönderilerin hızlı kurye ile alıcılara ulaştırılmasını istiyorsanız aşağıdaki kurye seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

 • Normal kurye ile gönderilerinizi 180-240 dakika arasında karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.
 • Ekspress kurye seçiminde ise gönderinin alıcıya ulaştırılma süresi 60-90 dakika arasındadır.
 • Gönderinin en hızlı alıcıya ulaştırılacağı kurye seçeneği ise VIP kuryedir. Bu seçimde ise gönderilerin alıcılara ulaştırılma süresi 30-60 dakikadır.

Ambarlı Kurye ile alacağınız kurye hizmetleri tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiştir. Siz de bu hizmet alanlarından yararlanarak gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ambarlı Şehirlerarası Kurye Nedir?

Ambarlı Kurye olarak müşterilerimizden en çok talep aldığımız hizmet alanlarından biri de şehirlerarası kurye hizmetidir. Firma olarak gönderileri teslim ettiğimiz bölgeler sadece İstanbul içi ile sınırlı değildir. Ambarlı Kurye olarak İstanbul’un çevre illerinde de kurye hizmeti veriyoruz. Bu hizmet alanı ile de sektörün önemli avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki avantajları sıralayabiliriz.

 • İstanbul çevresine yapılan sevkiyatlarda da moto kurye ya da arabalı kurye tercihi yapabilirsiniz.
 • 7/24 hizmet alanlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Tüm kurye hizmetlerinde aynı gün teslimatın yapılması amaçlanır.
 • Şehirlerarası kurye hizmetinde uçak kuryeyi de kullanarak Türkiye’nin her noktasına aynı gün teslimat yapabiliyoruz.

VIP Kurye Avantajları Nelerdir?

Kimi durumlarda gönderilerin çok acil alıcılara ulaştırılması talep edilebilir. Bu nedenle VIP kurye tercih edilebilir. Ambarlı Kurye tarafından verilen söz konusu hizmet ile sevdiklerinize sürpriz yapabilir, aciliyeti olan gönderilerin 30-60 dakika arasında alıcılara teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Acil yetişmesi gereken evraklar, sevgilinize aldığınız hediyeler gibi gönderilerin kısa sürede alıcılara ulaştırılması ihtiyacı doğabilir. Bu durumda da öncelikle motosikletli kurye vasıtaları ile olmak üzere gönderileriniz zamanında alıcılara ulaştırılır.

Tercih edeceğiniz VIP kurye hizmeti ile gönderileriniz 30-60 dakika içerisinde alıcılara ulaştırılır. Söz konusu ulaşım zamanı İstanbul içi için çok iddialı bir rakamdır. Bu sürede teslimat yapılarak ihtiyaçlarınız kısa sürede giderilir.

Ambarlı Kurye olarak sizlere dün olduğu gibi bugün de en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de sektördeki yenilikleri takip ederek hizmet kalitemizi artırarak devam ettireceğiz. Ambarlı Kurye ile en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp