0

Çekmeköy Kurye

Share

 Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye motorlu kurye, istanbul geneli ve şehirler arası motorlu kurye gönderileri için bizi arayabilirsiniz.

Çekmeköy belediyesinden veya çekmeköy taşdelen kurye, çekmeköy alemdağ kurye , çekmeköy reşadiye kurye, çekmeköy ömerli kurye , çekmeköy şile , bölgelerinden bize ulaşabilirsiniz.

Göndermek veya gelmesini istediğiniz gönderilerinizi moto kurye ile ister 1 saat içinde ister 3 saat içinde emir moto kurye çekmeköy personeli tarafından hızlı güvenli bir şekilde gitmesi veya gelmesi gereken adresinize tam zamanında teslim edilmektedir. Firmamız çekmeköy Taşdelen bölgesinde olup tüm İstanbul geneli ve şehirler arası moto kurye hizmeti vermektedir.

Çekmeköy Kurye Motorlu Kurye Firmaları

Çekmeköy Bölgesinde Moto Kurye dağıtım yapmakta olan tek bir firma vardır www.emirkurye.com web site adresi olup 0850 885 1953 çağrı merkezi numarasından ulaşım sağlaya bilirsiniz veya whatsapp üzerinden çağrı merkezine konum göndererek çağrı bıraka bilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi Metro Hatları Örülüyor

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye

Üsküdar – Çekmeköy Metro hattının devamı niteliğinde olacak ikinci proje ile Taşdelen üzerinden Sultanbeyli’ne kadar uzanacak yeni bir metro hattı planlandı.

Bu vesile ile Çekmeköylü hemşehrilerimiz yerin üstüne çıkmadan bir havaalanından diğerine kadar konforlu seyahat edebilme imkanı bulacaklar. Uçak kargo hizmeti buradada devam etmektedir

Uzun yıllar ulaşım sorunu yaşayan bu bölgeler için modern ulaşım alternatifleri gencinden yaşlısına kadar tüm hemşehrilerimizi heyecanlandırdı.

Bu iki hattımıza ek olarak yine bölge insanımızın eksikliğini hissettiği Bostancı’ya ulaşım vardı ki bu sorun da Üsküdar-Çekmeköy metrosuna entegre edilecek Bostancı-Dudullu hattı ile çözülmüş olacak. Metro kadar 3. Köprü bağlantı yolları da Çekmeköy’ün modern ve model imajını daha da pekiştirdi.

Çekmeköy Kurye

Gençler Önceliğimiz

Geleceğimizi yapılandırırken, gençlerin iyi eğitim almaları ve boş zamanlarını iyi değerlendirebilecekleri faaliyetlere yönlendirilmeleri için çalışıyoruz. Devlet, belediye ve vatandaş işbirliği ile okullar kazandırdığımız ilçemizde artık özel üniversiteler ve özel okullar birbiri ardına yerleşke açıyorlar.

Nüfus artışını göz önünde bulundurarak, plan düzenlemeleri ile yeni eğitim alanları üretiyoruz. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle gençlerimize seçenekler sunarak, bilinçli ve sağlıklı nesillerin yetişmesi için çalışıyoruz.

Sadece gençlerimiz değil yaşlılar, çocuklar, kadınlar kısacası 7’den 70’e tüm Çekmeköylülere hizmet etmek, onların dualarını almak için tüm ekip arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışıyoruz. Çıktığımız bu kutsal yolda sokağı süpüren kardeşimden başkan yardımcılarımıza kadar emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Birlik, beraberlik, sevgi ve muhabbetle Çekmeköy’ün yarınları için mücadele etmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp