0

Avcılar Kurye

Share

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye, Gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını isterseniz Motorlu Kurye Avcılar ile doğru adrestesiniz. Günümüzün modern hizmet alanlarından biri olan kurye sektörü, son yıllarda yaygın olarak tercih edilen bir hizmet ağıdır.

Sektöre yabancı olan müşterilerimiz, sektörü kargo firmaları gibi düşünebilirler. Dilerseniz öncelikle sektörün kargolardan farkını anlatarak yazımıza giriş yapalım.

Kurye hizmetinde gönderilerin aynı gün alıcıya ulaştırılması esastır. Kargo firmalarında ise en yakın mesafeye dahi göndermek istediğiniz paketlerin alıcıya ulaşması birkaç günlük süreyi bulabilir.
Kurye, kargoya nazaran çok daha pratik ve güvenli bir hizmettir.
Gönderilerinizin kurye ile alıcıya ulaştırılmasında gönderinin kaybolması ya da başka bir paketle karışması gibi bir durum söz konusu değildir.
Gönderileriniz güvenli vasıta ile adresinizden alınarak alıcıya ulaştırılır.
Günün her saati firmamıza ulaşmanız mümkündür.

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye

Avcılar Motorlu Kurye Nedir?

Avcılar Kurye olarak sektörde yaygın olarak kullandığımız vasıtaların başında avcılar moto kuryeler gelir. Söz konusu vasıtalar sektörün bel kemiğidir. Motosikletli kurye sayesinde sektör içerisinde çok önemli faydalar elde edilir. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Trafiğin yoğun olduğu yerleşim yerleri için moto kuryeler çok doğru ve pratik bir seçimdir.
Gönderinin ulaştırılacağı güzergâhta yaşanan kaza, trafik sıkışıklığı gibi nedenlerden en az etkilenen vasıtalardır.
Boyutu küçük olan zarf ya da küçük paket gibi malzemelerin taşınmasında moto kuryeler kolaylaştırıcı etkiye sahiptir.
Seri şekilde trafikte hareket etme kabiliyetine sahip olduğu için gönderilerin alıcılara ulaştırılma süresi çok daha kısadır.
Motorlu kurye, sektörün ilk ortaya çıktığı dönemden beri yaygın olarak kullanılan kurye vasıtaları olmuştur. Söz konusu vasıtaların bundan sonraki süreçte de sektörde ağırlığının olacağını söyleyebiliriz. Hızlı kurye ihtiyacının olmazsa olmazı olan moto kuryeler, sektöre önemli oranda hız ve pratiktik kazandırmaktadır.

Avcılar Arabalı Kurye Nedir?

Avcılar Kurye olarak sektörde sıklıkla kullandığımız vasıtalardan biri de arabalı kuryelerdir. Bu vasıtaların da sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Aşağıdaki faydaları dikkate alarak arabalı kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Sektör içerisinde büyük boyuttaki gönderilerin alıcılara ulaştırılması için arabalı kuryeler çok idealdir.
Kimi durumlarda arabalı kuryelerle gönderilerin dağıtılması çok daha uygundur.
Hava şartlarının uygun olmaması durumunda arabalı kuryelerle gönderilerin alıcılara ulaştırılması çok daha güvenlidir.
Birden fazla paketin sevk edilmesi durumunda arabalı kuryeler daha pratik bir ulaşım imkânı sağlar.
Avcılar Kurye olarak moto kuryelerde olduğu gibi arabalı kuryelerde de gelişmiş bir filoya sahibiz.

Günümüzün teknoloji dünyasına uyum sağlamayı başaran araç filomuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kurye sektörü için özel olarak dizayn edilen araçlarımız, gönderilerinizin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Avcılar Kurye Seçenekleri Hangilerini Kapsar?

Avcılar Kurye, 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren, sektörün öncü firmalarından biridir. Bu kapsamda firmamızı tercih ederek ihtiyaçlarınız ölçüsünde kurye tercihini yapabilirsiniz.

Avcılar Kurye olarak müşterilerimizden kurye çağır talebinin alınmasını müteakip verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Gönderilerinizin 180-240 dakika arasında teslim edilmesini isterseniz normal kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Gönderinizin normal kuryeye nazaran daha hızlı alıcılara ulaştırılmasını isterseniz ekpress kuryeyi tercih edebilirsiniz.

Bu seçim ile gönderileriniz 60-90 dakika arasında alıcılara teslim edilecektir.
Avcılar Kurye bünyesinde seçim yapacağınız kurye tercihlerinden biri de VIP kuryedir.

Bu tercihi yaparak gönderilerinizin 30-60 dakika gibi kısa bir sürede alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
Yukarıdaki kurye hizmetleri normal kuryeden VIP kuryeye kadar 7/24 hizmetinizdedir.

Moto kurye ya da arabalı kurye hizmetini yukarıdaki kurye seçeneklerinin tamamında kullanabilirsiniz. Gönderinin teslim süresine göre belirlenen kurye seçenekleri ile en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Avcılar Kurye Şehirlerarası Kurye Hizmeti Nedir?

İstanbul kurye firmaları arasında sadece şehir içi hizmet veren bir firma değiliz. Avcılar Kurye olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verme adına hizmet alanımızı sadece İstanbul içi ile sınırlı tutmuyoruz.

İstanbul’un civar illerinde de hizmet verdiğimiz sektör içerisinde şehirlerarası kurye hizmeti ile de en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaya kararlıyız. Avcılar Kurye olarak şehirlerarası kurye hizmetini tercih eden müşterilerimize aşağıdaki avantajları sağlıyoruz.

Gönderilerinizin en güvenli vasıta ile alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
Kargo firmaları ile günler sürecek gönderi teslim süresini aynı gün olacak şekilde kısaltabilirsiniz.
Uçak kargo kurye de tercih edilerek sadece İstanbul çevre illerine değil, ülkemizin dört bir yanına hizmet verebiliyoruz.
Avcılar Kurye olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye kararlıyız. Uzun yıllardır sektör içerisinde faaliyet gösteren firmamız verdiği hizmet kalitesinin yanında güvenli araç ve kullandığı ekipmanlar ile de ön plana çıkmaktadır. Siz de Avcılar Kurye’yi tercih ederek sorunsuz bir sevkiyat yaşayabilirsiniz.

 

Avcılar acil kurye Avcılar arabalı kurye Avcılar eczane kurye Avcılar hızlı kurye Avcılar ilaç kurye Avcılar Kurye Avcılar moto kurye Avcılar motorlu kurye Avcılar şehirlerarası kurye Avcılar uçak kargo

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp