0

Uskumruköy Kurye

Share

Uskumruköy kurye 0532 680 76 27

Uskumruköy kurye ile iletişime geçmeye çalışıyorsanız şu anda acil kurye olarak gitmesi gereken bir gönderiniz var demektir. Gönderinizin hızlı teslim edilebilmesi için kuryeyi çağırmadan önce gönderinizi paketlemiş olmanız gerekmektedir.

Uskumruköy kuryenin paketinizi sizden aldıktan sonra yolda karşılaşabileceği hava durumlarına istinaden gönderinizin zarar görmemesi açısından gönderinizin iyi paketlenmiş olması gerekir.

Gönderinizi yağmura almayacak şekilde paketledikten sonra kurye teslim etmeniz hem evrağınızın güvenliği açısından hem de zaman kaybı açısından iyi olacaktır. Uskumruköy moto kurye ekibi olarak evra paketlenmiş bir şekilde aldıktan sonra istenilen adrese teslim etmek için yola çıkacaktır.

Uskumruköy kurye olarak gönderinizin teslimatı için moto kuryeniz yola koyulduktan sonra yolda trafikte karşılaştığı zorluklar iki teker üzerinde gidiyor olması bir anlık haytasının hayatına maal olabileceği bilerek her halükarda çok dikkatli olması gerektiğini bilerek yol almaktadır.

Moto kuryelerin teslimat süreleri nelerdir

Uskumru köy kurye olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda

Normal kurye

Express kurye

VIP kurye olarak 3 çeşit teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır.

Uskumruköy Kurye Normal kurye

teslimat süreleri müşterimizin şirketimizi aramasından sonra geçen 4 ve 5 saatlik zaman dilimleri arasında istenilen adresten teslim edilmesi gereken adrese yapılan kurye hizmetidir.

Normal kurye süreleri içerisinde 4-5 saatlik zaman dilimi içerisinde moto kuryenin ilk yarım saat içinde kapınıza gelmesi beklenemez.

Bu gönderi şeklinde evrağınızın evinizden veya ofisinizden alınma süresi evrağın teslim süresine 1 saat kalaya kadar alınabilir
Bu durum uskumruk köy kurye firmasının söylenilen ve taahhüt edilen zaman zarfı içerisinde müşterilerinin evrağını teslim etmek kurye şirketinin sorumluluğundadır.

Uskumruköy Kurye Express Kurye

Uskumruköy expres kurye zaman dilimleri evrağınızın veya gönderinizin 30 dakika içerisinde evinizden veya ofisinizden veya bulunduğunuz bir konumdan alınmak üzere yola çıkar
Evrak en geç yarım saat içerisinde müşteriden alındıktan sonra takribi olarak en geç 120 dakika içerisinde istenilen adrese ulaştırılan gönderi şeklidir.
Bu gönderi şekli yarı acil olarak tanımlanan motokurye ekiplerimiz tarafından müşterilerimize sunduğumuz hızlı kurye gönderi biçimidir.
Genellikle acil durumlarda istenilen acil kurye hizmetimizdir.

Vip Kurye

Uskumruköy moto kurye ekibi olarak müşterilerimizden en çok talep aldığımız bu gönderi şeklimizin zaman süreleri
İstenilen adresten yarım saat içerisinde alındıktan sonra tekrar müşterilerimizin bize verdiği gönderisinin teslim edilmesi gereken teslimat adresine azami olarak 1 saat içinde teslimat sağladığımız vip kurye hizmetidir.

Motorlu Kurye Uskumruköy firması olarak müsterilerimize sunulan bir diğer hizmet ise Uçak Kargo Uskumruköy Uçak Kargo Uçak Kargo hizmetidir. Bu hizmetten almak isteyen müşterilerimizin genel olarak şehirlerarası ve ya uluslararası teslimat yaptırmak için firmamızı ararlar.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp