0

Kısıklı Kurye

Share

Kısıklı Kurye

Kısıklı Kurye Motorlu Kurye servisi İstanbul’da 2004 yılında evrak dağıtımına başlamıştır. İşinde uzmanlaşmış motorcularla çalışmaktadır.

Bu tecrübeli personelimiz ile sizlere daha hızlı kurye hizmeti sunmaktayız. Personelimiz sizlere gönderi yaparken o anki işin durumuna göre normal ‘mi Express mi diye işin nasıl gideceği konusunda bilgi verecektir.

Tüm personelimiz A2 motosiklet ehliyetli, sigortalı, motosikletleri periyodik bakımlı işinin ehli konuya hakim kişilerdir.

Sizlerde böyle tecrübeli kişilerle çalıştığınız için içiniz rahat şekilde gönderi yapabilirsiniz. İstanbul içi gönderilerinizi 0532 680 76 27 numaralı telefonlarımızdan bekliyoruz.

Kısıklı Moto Kurye çağrı merkezimizden siparişlerinizi verirken bizi nereden bulduğunuzu bildirdiğinizde size anında %10 indirim uygulanacaktır. Servisimiz mesai saatlerinde size her türlü imkanı sağlayabilen bir limitet şirkettir. Kendinizi sanki kendi çalışanlarınıza iş vermiş gibi güvende hissedeceksiniz. Size bir dost arkadaş bir ofis boy gibi yakın kuryeler hizmet vereceklerdir. Express acil kurye size yaklaşık olarak 15 dakika ile 1 saat içinde alım ve teslimat yapar.

Gün içi servisimizi sipariş ettiğinizde 3 ile 4 saat içinde ekonomik fiyatlara işlerinizi müşterilerinize iletmektedir kuryemiz. İşlerinizin riske girmeden hızlı teslim olmasını isterseniz saat 15:00 a kadar vermeniz gerekir. Saat 15: 00 dan sonra verilen işler akşam yoğun iş ve trafikten dolayı geç teslim edilebilme ihtimali bulunmaktadır.

Kısıklı Kurye Motorlu Kurye Kısıklı

Bir başka sıkıntıda karşı tarafın mesai saatleri bitebildiğinden kurye işlerinizi mutlaka 15:00 dan önce bizlere sipariş geçmek sizin menfaatinize olacaktır. iş teslimatına gidildiğinde firma kapalı ise ertesi gün tekrar uğralarız. Ve bu size yeni bir moto kurye maliyeti çıkaracaktır.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp