Gebze Moto Kurye

Share

Gebze Moto Kurye

Gebze Moto Kurye ile gebze ornagize sanayı bölgesi ve istanbul gönderileri motorlu kurye ile hızlı güvenli teslim edilmektedir.gebze moto kurye bireysel ve kurumsal hizmet vermektedir .

Gebze moto kurye ile hızlı moto kurye ,araçlı kurye ,uçak kargo servis hizmetlerinden faydalana bilirsiniz gebze moto kurye emir kurye gold kurye ecs express kurye, firmaları ile siz değerli müşterilerine 7/24 saat motorlu kurye hizmetleri vermektedir.gebze moto kurye gönderi fiyatları hakkında ve araçlı kurye fiyatları hakkında detaylı bilgi için 444 89 05 numaralı çağrı merkezimizi arayıp gönderiniz hakkında detaylı bilgi alabilir fiyat konusunda yardım alabilirsiniz.

Gebze Express Kurye Nedir ?

Gebze express kurye acil gitmesi veya saatler içerisinde adresten adrese varması gereken gönderiler için gebze istanbul veya gebze yakın semtler arası hızlı gitmesi gereken gönderiler için express kurye servisi verilmektedir. express kurye gönderimleri normal gönderimlerin 2 katı olup  mesaye hesaplanarak en gec 90 dakika içinde teslim edilmektedir.

Gebze Arabalı Kurye Nedir.?

Gebze Araçlı kurye motorlu kuryelerimizin motorlarına koyamadıkları m3 cap büyük olan veya 30 kilogram aşan gönderileriniz araçlı kurye ile adresten adrese teslim edilmektedir .hava şartları ve istanbul trafik yoğunluğu göz önünde alınarak teslimat süresi tam olarak verilmemektedir .

Gebze Uçak Kargo Nedir.?

Gebze uçak kargo ile türkiye geneli gönderileriniz masadan masaya teslimat sağlanmaktadır thy anlaşmalı olan ecs express kargo firmanız ile gönderileriniz hızlı güvenli kurumsal olarak teslimatı yapılmaktadı hava kargo ile taşınması yasak olan gönderiler: para ,cek,altın,kımyasal,akıcı yanıcı ,kozmetık,yemek ,gida,eletronik pil batarya iceren gönderiler taşınması yasak olup yakın şehirlere şehirler arası moto kurye ile teslimatları yapılmaktadır. uçak kargo fiyatları ve şehirler arası motorlu kurye fiyatları hakkında bilgi almak ve gönderi yapmak için 444 89 05 numaralı httımızdan bizlere ulaşa bilirsiniz.

Kurumsal Gebze Motorlu Kurye Hizmetleri

Gebze Moto KuryeGebze Moto Kurye  kurumsal olan tüm firmalar için  haftalık veya aylık ödeme planı ile carı hesap açılışı yaparak gönderilerini daha hızlı ve daha uygun fiyatlara gönderim sağlamaktadır sizlerde kurumsal carı hesap actırmak için info@emirkurye.com web mail hesabımıza fiyat teklifinde buluna bilirsiniz.carı hesap için firmalardan istenen evraklar .imza sirküsü,vergi levhası faaliyet belgesi, fiyat teklif kabul edildikten sonra evraklar tarafımıza ulaştırılıp sisteme eklenmektedir sizlere kulanıcı adı ve şifreniz gönderimi yapılıp gönderilerinizi online kayıt girebilir gönderilerinizi rapor alabılırsınız ankıp kurye takıp sistemi ile gönderilerinizi kolayca takıp edebilirsiniz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp