Üsküdar Kurye 0216 599 00 38

Emir Kurye

Üsküdar Kurye 0216 599 00 38

Üsküdar Kurye

Uskudar Kurye HizmetleriÜsküdar Kurye ihtiyaçlarınızın hızlı ve etkin şekilde karşılanması için mutlaka Üsküdar Kurye ile tanışmalısınız. Kurye hizmetleri, son dönemde oldukça yaygın hale gelen hizmet sektörlerinden biridir. Bu kapsamda özellikle büyük şehirlerde kuryelerin yoğunluğu dikkat çekmektedir.  

Öncelikle kurye hizmetlerinin önemli özellikleri ile kargo hizmetlerinden ayrıldığını ifade etmemiz gerekir. Söz konusu farklılıkları Üsküdar Kurye hizmetleri çerçevesinde şu şekilde sıralayabiliriz.

  

 • Kargo ile gönderileriniz en yakın mesafelere dahi birkaç günlük süre zarfında ulaşır. Kurye ile gönderileriniz aynı gün içinde alıcıya teslim edilir.  
 • Kargo ile gönderileriniz binlerce kargo paketi ile aynı anda alıcıya sevk edilir. Kurye hizmetinde ise sadece sizin gönderiniz alıcıya ulaştırılır.  
 • Kurye, kargoya nazaran çok daha güvenli bir gönderi ulaştırma aracıdır.  

Yukarıdaki avantajlar göz önüne alındığında günümüzde kuryelerin kargolara göre çok daha yoğun şekilde tercih edildiğini görüyoruz. Üsküdar Kurye olarak bu anlamda kendimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.  

Üsküdar Kurye Hizmetleri Nelerdir? 

Gönderilerinizin ne kadar hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını istiyorsanız ona göre kurye hizmeti belirleyebilirsiniz. Kurye hizmetleri bu kapsamda çeşitlenmektedir. Üsküdar Kurye olarak verdiğimiz kurye hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.  

 • Normal kurye hizmetini tercih ettiğinizde gönderilerinizin 180-240 dakika arasında teslim edilmesine yönelik tedbir alınacaktır.  
 • Gönderilerinizin normal kuryeye göre daha hızlı alıcıya ulaştırılmasını isterseniz ekspress kurye tercihini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede gönderileriniz 60-90 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılacaktır.  
 • Gönderilerinizin çok acil bir şekilde alıcıya ulaştırılmasını isterseniz VIP kurye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede gönderilerinizin 30-60 dakika gibi bir sürede alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.  

Üsküdar Kurye hizmetleri ile yukarıdaki zaman bazlı kurye hizmetlerini alabilirsiniz. Bunun yanında aşağıdaki kurye seçenekleri ile de kurye ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Aşağıdaki hizmetleri alarak da gönderilerinizin hızlı ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.  

 • Yaya kurye 
 • Gece kurye 
 • Arabalı kurye 
 • Toplu kurye 
 • Gümrük kurye 

Neden Moto Kurye Tercih Etmeliyim? 

Kurye hizmeti veren hemen her firma için tercih edilen öncelikli gönderi ulaştırma vasıtası moto kuryelerdir. Üsküdar Kurye olarak da gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını moto kuryeler vasıtasıyla sağlıyoruz. Söz konusu vasıtasının kurye hizmetlerinde etkin şekilde kullanılmasının çok önemli gerekçeleri vardır. Bu gerekçeleri şu şekilde sıralayabiliriz.  

 • Moto kuryeler İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bölgelerde en seri şekilde hareket eden vasıtalardır.  
 • Gönderilerin pratik şekilde göndericiden alınarak alıcıya ulaştırılması sağlanabilir. 
 • Kurye gönderileri genellikle küçük boyutta malzemeler olduğu için moto kuryeler çok doğru bir seçimdir. 

Arabalı Kurye Hizmeti Ne Demektir? 

Her ne kadar Üsküdar Kurye olarak kullandığımız temel ulaşım vasıtası moto kuryeler olsa da kimi durumlarda bu vasıtalar kullanılamaz. Bu durumda arabalı kuryeler tercih edilmelidir. Bu vasıtaların da sektör içerisinde sağladığı çok önemli faydalar vardır. Söz konusu faydaları şu şekilde sayabiliriz. 

 • Büyük boyuttaki gönderiler için arabalı kuryeler tercih edilmelidir.  
 • Moto kuryelerin götürebileceği gönderiler motorun sepeti ve taşıyabileceği ağırlık ile sınırlıdır. Arabalı kuryelerde bu tahdit söz konusu değildir.  
 • Hava şartlarının kötü olduğu durumlarda moto kuryelerin kaza riski yüksektir. Bu durumda arabalı kuryeler imdada yetişebilir.   
 • Birden fazla gönderinin alıcıya ulaştırılması için arabalı kuryeler kimi durumlarda çok daha ideal bir seçimdir.  

Gümrük Kuryenin Sağladığı Avantajlar Nelerdir? 

Üsküdar Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet alanlarından biri de gümrük kuryedir. Söz konusu faaliyet gönderilerin gümrükten alınıp alıcıya ulaştırılması faaliyetini kapsar. Bunun yanında söz konusu hizmeti tam tersi eksende de düşünebilirsiniz. Yani gönderileriniz göndericiden alınıp gümrüğe teslim edilerek gideceği yere ulaştırılması sağlanır.  

Gümrük kurye hizmeti de diğer kurye hizmetleri gibi son derece güvenli ve pratik bir hizmet alanıdır. Gönderilerinizi içiniz rahat bir şekilde kurye personeline teslim ederek yine güvenli şekilde alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.   

Gece Kurye Nedir? 

Emir Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet alanlarından biri de gece kurye hizmetidir. Söz konusu kurye hizmeti adından da anlaşılacağı gibi gece saatlerinde verilen kurye desteğini kapsamaktadır.  

İnsanlar kurye desteğine her zaman gündüz şartlarında ihtiyaç duymaz. Gece saatlerinde de kurye ihtiyacı hasıl olabilir. Üsküdar Kurye olarak gece saatlerinde görevli olan kurye personeli ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz. Gece kuryenin sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Bu avantajları da şu şekilde sıralayabiliriz.  

 • Gecenin her saatinde ihtiyacınız olan kurye desteği derhal sağlanabilir.  
 • Gece şartlarında ihtiyaç duyulacak ilaç, yemek ya da buna benzer ihtiyaçlar için de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.  
 • Üsküdar Kurye olarak gece saatlerinde trafik yoğunluğu olmayacağı için daha seri bir şekilde gönderilerinizi alıcılara ulaştırabiliyoruz.   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir