0

Altunizade Kurye

Share

Altunizade Kurye 444 89 05

Altunizade kurye ile gönderilerinizin güvenli ve zamanında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kurye hizmetlerinde 2000 yılından beri faaliyette olan firmamızı tercih ederek tüm gönderilerinizin arzu ettiğiniz hassasiyette taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızı tercih ederek sahip olacağınız avantajlı hususları şu şekilde sıralayabiliriz.İstediğiniz zaman kurye talebinde bulunmanız için 7/24 faaliyet gösteren bir firmayız.

Kurye talebinize anında karşılık vererek adresinize en yakın bölgedeki kurye personelini adresinize sevk ediyoruz.İmza karşılığı gönderilerinizi teslim alan kurye personeli süratle yola çıkarak gönderilerinizi gideceği adrese ulaştırır.Gönderilerinizin niteliği göz önünde bulundurularak uygun vasıta ile sevkiyatın yapılması sağlanır.

Altunizade acil kurye olarak müşterilerimize her zaman ulaşılabilir olmak istiyoruz. Bu anlamda yenilikçi bir anlayışla sektördeki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin tamamının memnuniyetini sağlayarak sektörde söz sahibi bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz.

Altunizade Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Altunizade motorlu kurye olarak sizlerin ihtiyacı olan her türlü kurye hizmetini karşılama imkân ve kabiliyetine sahibiz.

Bu kapsamda birçok alanda faaliyet göstererek kurye taleplerinize karşılık vermeye çalışıyoruz. Emir Kurye bünyesinde yararlanacağınız hizmet alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcıya ulaştırılmasını hedefliyorsanız, sizlere normal kurye hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Elinizdeki gönderilerin 60-90 dakika arasında alıcıya ulaştırılması sizleri tatmin ediyorsa ekspress kurye hizmetinden yararlanarak talebinize karşılık bulabilirsiniz.

Gönderilerinizin acil bir şekilde alıcıya ulaştırılmasını hedefliyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede gönderileriniz 30-60 dakika arasında alıcılara teslim edilecektir.

Yukarıda göreceğiniz gibi kurye hizmetlerimiz sizin ne kadar kısa sürede gönderilerin alıcılara ulaştırılmasını istediğinize göre belirlenmektedir. Altunizade moto kurye ile bu taleplerinize kısa sürede karşılık bularak en optimum hizmetten yararlanabilirsiniz. Alacağınız hizmetten memnun olacağınıza emin olabilirsiniz.

Altunizade Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Altunizade moto kurye bünyesinde alacağınız kurye hizmetinde yararlanacağınız temel vasıta moto kurye lerdir. Söz konusu vasıtaların sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Bu kapsamda aşağıdaki hususlara dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Moto kuryeler ile tüm gönderileriniz zamanında alıcılara ulaştırılır.

Trafikte seri şekilde hareket eden vasıtaların başında moto kuryeler gelir.

Trafik tıkanıklığı gibi olumsuzluklardan en az etkilenen vasıtalar moto kuryelerdir.

Özellikle zarf ya da küçük boyuttaki malzemeler için moto kuryeler çok ideal vasıtalardır.

Yakıt tasarrufu sağladığı için ekonomiye de dolaylı olarak katkı sağlar.

Altunizade motorlu kurye olarak geniş bir araç filosuna sahip olarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bu kapsamda siz de bu eşsiz hizmetlerden yararlanarak gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Altunizade Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

Altunizade arabalı kurye ile tüm gönderileriniz için araç seçimi yapabilirsiniz. Bu kapsamda tercih edilen araç alternatiflerinden biri de arabalı  kurye dir. Söz konusu vasıtaların da müşterilerimize sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Bu kapsamda aşağıdaki hususlara dikkat çekmek istiyoruz.

Büyük boyutta olan gönderilerinizin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Hava şartlarının olumsuz olması durumunda arabalı kuryeler moto kuryelere nazaran daha güvenli ulaşım imkânı yaratabilir.

Her ne kadar trafikte çok seri hareket edemeseler de arabalı kuryeler kimi durumlarda daha güvenli olabilir.

Altunizade kurye, sizlere üstün özelliklere sahip moto kurye imkânı sağladığı gibi arabalı kurye hizmeti de sağlamaktadır. Araç filomuzda yer alan arabalı kuryeler ile gönderilerinizin kısa sürede ve güvenli şekilde alıcılara ulaşmasını sağlıyoruz.

Kurye sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızdan yararlanarak bir kurye firmasından beklediğiniz her türlü özelliği elde edebilirsiniz. Siz de web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşarak etkili bir hizmetle tanışabilirsiniz.

Altunizade acil Kurye

Altunizade arabalı Kurye

Altunizade Kurye

Altunizade moto Kurye

Altunizade motor Kurye

Altunizade motorlu Kurye

Altunizade şehirlerarası Kurye

Altunizade uçak kargo

Acil Kurye Altunizade

Motorlu Kurye Altunizade

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp