0

İkitelli Kurye

Share

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli Kurye Motorlu kurye başta olmak üzere, siz değerli müşterilerimize yılların verdiği tecrübeyle farklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Peki nedir bu hizmetlerimiz? Kısaca bahsedelim.

Moto Kurye

Birbirinden farklı boyut ve ağırlığa sahip kargolarınızı motosiklet araçlarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Moto kurye hizmetimizi daha sağlıklı yerine getirebilmek adına, sizlerden kargo ile ilgili bazı bilgileri talep ediyoruz. Daha sonra bu bilgileri kurye personelimize iletiyoruz. Personelimiz adresinizden talep ettiğiniz gibi kargonuzu alıyor ve belirttiğiniz hedef adrese teslim ediyor.

Tüm araçlarımıza GPS ve Navigasyon sistemi bulunduğundan dolayı, kargolarınızın durumunu anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Kurye İkitelli Motorlu Kargolarınız adrese teslim edildikten sonra kısa mesaj ile sizi bilgilendiriyoruz.

İkitelli Kurye Ekspres Kurye

Daha fazla hız ister misiniz?

Web sitemizi ziyaret eden birçok kişi bizlere; “Ekspres kuryenin normal kuryeden ne farkı var? Zaten hızlı teslimat yapmıyor musunuz?” sorusunu yöneltiyorlar.

Ekspres kurye ile normal kurye hizmetimiz arasındaki fark, Ekspres serviste sadece tek bir müşterimizin kargosunu taşımamızdır. Yani normal kurye hizmetinde olduğu gibi diğer kargoların teslim edilme sırasını beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Bu hizmetimizi arabalı kurye ya da motosiklet aracıyla sağlayabiliyoruz. Eğer kargolarınız hacim ve ağırlık olarak büyükse, minibüs tarzı araçlarımızla kargolarınızı adrese teslim ediyoruz.

Arabalı Kurye

Ağırlık olarak 100 kilogramı geçen tüm kargoları arabalı kurye servisi ile taşıyoruz. Motosikletin hacim ve sayı olarak alamadığı tüm paketleri de yine aynı şekilde taşıyoruz.

İkitelli kurye servisimizde sıklıkla kullandığımız arabalı kurye hizmetini gece ya da gündüz kullanabilirsiniz.

Gece Kurye

İkitelli kurye servisimizde belki de en çok tercih edilen kurye hizmet türümüzden bir tanesidir. İstanbul gibi büyük metropollerde bildiğiniz üzere iş asla bitmez.

İkitelli Kurye Özellikle İstoç gibi Organize sanayi bölgesinde, 24 saat esasına göre çalışan birçok fabrika var. Bu fabrikalarından gece zamanlarında da lojistik ihtiyaçları bulunuyor. Küçük ya da büyük, ağır ya da hafif fark etmeksizin, birçok kargoyu gece vakitlerinde de taşımaya devam ediyoruz.

Ya da gece vakti acil ilaç almanız gerekiyor. Gündüz zaten alamazdınız çünkü evden dışarıya çıkamadınız. İlacınızı alıp da size teslim edebilecek müsait hiç kimse yok. Gece ise zaten almanıza imkan yok. O zaman gece kurye servisi tam da size göre. Bizi sizin yerinize nöbetçi eczaneye gidip ilacınızı alıyoruz ve size teslim ediyoruz.

Akşam saat 18.00’dan sabah saat 06.00’a kadar gece kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kendinizi özel olarak hissedeceğiniz bir hizmet almaya hazır mısınız?

Sevdiklerinize özel bir hediye aldınız ve başına bir şey gelmeden teslim etmek istiyorsunuz. Üstelik sürpriz yaparak…

Firmanız, hayati derecede öneme sahip bir evrakı size teslim etti ve sizden de belirlenen adrese güvenli bir şekilde teslim etmenizi söyledi.

Çok değerli ve antika değerine sahip bir eşya satın aldınız ve güvenli bir şekilde elinize ulaşması gerekiyor.

Yukarıda saydığımız bu gibi durumlarda ve daha fazlasında Vip Kurye hizmetimizi mutlaka tercih etmelisiniz. Hem hızlı, hem de güvenli!

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp