0

Bahçeşehir Kurye

Share

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir kurye, hizmetinin modern bir sektör olarak karşınıza çıktığı günümüz dünyasında Bahçeşehir Kurye olarak sizlere en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Firmamızdan istifade ile gönderilerinizin zamanında ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Kurye sektörü, son yıllarda adından sıkça bahsedilen, insanların aşina olmaya başladığı bir aladır. Söz konusu sektöre yabancı olan kişilerin kurye ile kargo kavramlarını birbirine karıştırdıkları da görülmektedir. Bahçeşehir motorlu Kurye olarak sektör içerisinde farkımızı hissettirerek müşterilerimize en iyi hizmeti almaya çalışıyoruz.

 • Firmamızı tercih ederek adresinize kısa sürede kurye personelinin gelmesini sağlayabilirsiniz.
 • Gönderilerinizin niteliğine uygun şekilde araç tercihi yapılır.
 • Gönderilerin ulaştırılmasını istediğiniz sürece uygun şekilde kurye hizmetlerini seçebilirsiniz.
 • Gönderilerinizin mahremiyetine saygı gösterilerek paketlerin zarar görmesi ya da kaybolması gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Bahçeşehir Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Kurye çağır hizmeti ile firmamızdan kurye talebinde bulunduğunuzda ihtiyaçlarınıza uygun kurye seçimi yapabilirsiniz. Bu kapsamda Bahçeşehir Kurye tarafından sizlere aşağıdaki kurye seçenekleri imkânı verilir.

 • Gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcıya ulaştırılması sizin için yeterli ise normal kuryeyi tercih edebilirsiniz.
 • Nispeten daha kısa sürede gönderilerinizin alıcıya ulaştırılmasını isterseniz 60-90 dakika arasında teslimatın yapılacağı ekspress kurye talebinde bulunabilirsiniz.
 • Gönderinizin alıcıya ulaştırılmasının çok acil şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız teslimat süresi 30-60 dakika arasında olan VIP kuryeyi tercih edebilirsiniz.

Yukarıda da görüldüğü gibi kurye seçenekleri sizlerin ihtiyaçları düşünülerek belirlenmiştir. Bu kapsamda en hızlı teslimatın yapıldığı seçenek VIP kurye hizmetidir.

Emir Kurye olarak gece kurye hizmeti de müşterilerimiz tarafından tercih edilen hizmetler arasındadır. Kimi durumlarda gece saatlerinde de kurye ihtiyacı hâsıl olabilir. Moto kuryelerimiz gece şartlarında da ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Gönderilerinizin niteliğine göre gece saatlerinde de tercih edebileceğiniz arabalı kurye hizmetimiz de mevcuttur.

Bahçeşehir Moto Kurye Avantajları Nelerdir?

Bahçeşehir Kurye olarak kullandığımız temel gönderi ulaştırma vasıtası moto kuryelerdir. Sektör içerisinde tercih edilen motorlu kuryelerin sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Siz de tercihinizi moto kuryeden yana kullanarak aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Trafiğin yoğun olduğu alanlarda en kıvrak ve seri şekilde hareket eden vasıtalar moto kuryelerdir.
 • Özellikle küçük boyuttaki paketler ya da zarf gibi gönderileriniz için söz konusu vasıtalar çok idealdir.
 • Şehir içi gönderilerde olduğu gibi şehirlerarası kurye gönderileriniz için tercih edilebilecek vasıtalar arasındadır.

Bahçeşehir Arabalı Kurye Avantajları Nelerdir?

Hızlı kurye hizmeti almak istediğinizde her zaman moto kurye kullanımı uygun olmayabilir. Bahçeşehir Kurye araç filosunda bulunan arabalı kuryeler ile de en iyi kurye hizmetinden yararlanmanız mümkündür. Moto kuryelerin tercih edilemediği ve arabalı kuryelerden yararlanmak gerektiği durumları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderinin boyut, ağırlık ya da hacmi moto kurye ile taşımaya uygun değildir.
 • İklim koşulları ya da buna benzer dış etkenler, arabalı kuryeleri daha güvenli hale getirebilir.
 • Birden fazla gönderinin arabalı kuryelerle alıcıya götürülmesi gerekebilir.

İstanbul kurye firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan Emir Kurye, güvenli ve yeterli sayıda araba ve motosikletli kurye sayısına sahiptir. Bu sayede tüm kurye gereksinimlerinize kısa sürede ve etkin şekilde cevap verebiliyoruz.

Bahçeşehir Şehirlerarası Kurye Nedir?

Bahçeşehir Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sadece İstanbul içi ile sınırlı değildir. Şehirlerarası kurye hizmeti ile gönderilerinizi İstanbul çevre illerine de güvenle ulaştırabilirsiniz.

Aldığınız kurye hizmetinin en etkili şekilde yürütülmesi için uçak kurye avantajlarından da yararlanıyoruz. Bu sayede ülkenin her bir noktasında aynı gün teslimat yapacak şekilde şehirlerarası kurye hizmeti verebiliyoruz.

Sektör içerisinde genellikle tercih edilen kurye hizmeti İstanbul içi gönderilerin ulaştırılma hizmetidir. Fakat müşterilerimiz kimi durumlarda gönderilerin şehir dışına ulaştırılmasını da isteyebilirler. Yıllardır sektör içerisinde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Bahçeşehir Kurye olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, müşteri memnuniyetini artırmaya çalışıyoruz.

Bahçeşehir Kurye Hizmetlerinden Yararlanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Bahçeşehir Kurye olarak hizmet verdiğimiz alanda en iyi hizmeti verebilme adına müşterilerimizden bir kısım beklentilerimiz vardır. Bu kapsamda moto kurye ya da arabalı kurye hizmetlerinden yararlanacağınız zaman aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

 • Kurye talebinde bulunmadan önce gönderinizin hazır olduğundan emin olun.
 • Gönderinizi niteliğine uygun bir paket ya da ambalaj malzemesi ile paketleyin.
 • Hava şartlarının olumsuz olma ihtimaline karşı su geçirmeyen ambalaj malzemesi ile paketleme işlemini gerçekleştirin.
 • Gönderinin üzerine okunaklı bir şekilde alıcının adı, iletişim ve adres bilgilerini yazın.

Yukarıdaki hususlara dikkat ettiğiniz sürece Bahçeşehir Kurye olarak sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp