0

Samandıra Kurye

Share

Samandıra Kurye

Siz de gönderilerinizin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını istiyorsanız Samandıra Kurye hizmetinizdedir.

Günümüzün modern hizmet alanlarından olan kurye sektörü, önemini her geçen gün biraz daha artırarak faaliyet alanını genişletmektedir. Söz konusu hizmet sektörünün kargo hizmetlerinden önemli farklılıkları vardır. Bu kapsamda aşağıdaki temel farklardan söz edebiliriz.

En yakın adrese dahi bir gönderinin kargo ile ulaştırılması birkaç günlük zaman dilimini kapsar.

Kurye hizmetinde ise şehir içi gönderileriniz aynı gün alıcılara ulaştırılır.

Kargo şirketleri kargo toplanma notaları baz alınarak faaliyetlerini yürütürken, kurye size özel bir hizmet alanıdır.

Kurye hizmetinden şehir içi gönderilerin ulaştırılmasının yanında şehirlerarası gönderilerin ulaştırılması için de istifade edebilirsiniz.

Kurye talebinizi ileterek adresinizden gönderilerin kurye personeline teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Samandıra Kurye Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Samandıra Kurye bünyesinde verilen kurye hizmetleri, gönderilerin teslim edilmesi istenen zaman aralığına göre belirlenmiştir. Bu kapsamda gönderinizin hangi sürede alıcıya ulaştırılmasını belirleyerek hangi hizmeti almak istediğinize karar verebilirsiniz.

Gönderinizin 180-240 dakika arasında alıcılara ulaştırılmasını isterseniz normal kurye hizmetini tercih edebilirsiniz.

Gönderilerinizin 60-90 dakika arasında alıcıya ulaştırılmasını hedefliyorsanız ekspress kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gönderilerinizin 30-60 dakika gibi kısa bir sürede alıcıya ulaştırılmasını arzu ederseniz VIP kurye, ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Yukarıdaki hizmet süreleri çok ekstrem bir durum söz konusu olmadığı sürece geçerlidir. Gönderinin alıcıya ulaştırılması esnasında oluşabilecek kaza durumunda istemeden de olsa ufak gecikmeler söz konusu olabilir. Gecikme konusunda müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken bir kısım hususlar vardır. Bu kapsamda sizden dikkat etmenizi talep ettiğimiz hususları aşağıda bulabilirsiniz.

Gönderileriniz hazır olmadan kurye personelini çağırmayın.

Gönderinin paketlenmesi için uygun paketleme ekipmanlarını kullanın.

Gönderinin teslim süresi içerisinde hava durumunu da dikkate alarak paketin ıslanmamasına yönelik tedbir alın.

Alıcının irtibat numarası ve adresini paketin üzerine okunaklı şekilde yazın.

Gönderinin niteliğini ve boyunu kurye talep ettiğiniz zaman firma görevlimize belirtin.

Gönderilerin Ulaştırılma Vasıtaları Nelerdir?

Kurye faaliyetlerinde kullanılan temel taşıma aracı moto kuryelerdir. Bu kapsamda tercih edilen ulaşım aracı motosikletlerdir. Söz konusu vasıtaların kurye faaliyetlerinde yaygın olarak kullanıldığına şahit oluyoruz. Dışarı çıktığınız zaman dahi dışarıda rasgele etrafınıza baktığınızda birkaç kurye personelinin varlığına şahit olursunuz. Peki, neden kurye hizmetlerinde bu vasıtadan yararlanılır?

İstanbul gibi trafiğin çok yoğun olduğu şehirlerde trafikte seri olarak hareket edecek araçlara ihtiyaç vardır. Motosiklet, bunun için çok ideal bir vasıtadır.

Bahse konu vasıta özellikle küçük ebattaki gönderiler için çok ideal bir ulaşım aracıdır.

Bahse konu vasıtanın yakıt tüketimi, periyodik muayene, vergi gibi giderleri çok düşük fiyat aralığındadır.

Her ne kadar moto kuryeler sektörün temel ulaşım vasıtası olsa da belli durumlarda paketlerin moto kuryeler ile taşınması mümkün değildir. Aşağıdaki şartların söz konusu olması durumunda arabalı kuryelerden istifade edilmesi gerekir.

Gönderinin alıcıya ulaştırılması için hava durumu da göz önünde bulundurulduğunda moto kurye güvenli bir ulaşım aracı değildir.

Gönderinin ebatları, moto kurye ile taşıma için elverişli değildir.

Birkaç parça gönderinin aynı anda taşınması icap edebilir.

Samandıra Kurye Uçak Kurye Nedir?

Samandıra Kurye tarafından verilen özel hizmet alanlarından biri de uçak kurye hizmetidir. Söz konusu hizmet alanını tercih eden müşterilerimiz çok özel avantajlardan yararlanabilirler. Bu kapsamda aşağıdaki avantajlara sahip olacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

Gönderileriniz havaalanından alınarak alıcılara kısa sürede ulaştırılır.

Güvenli hizmet anlayışından uçak kargo alanında da yararlanabilirsiniz.

Bahse konu hizmet alanından cazip fiyat avantajları ile istifade edebilirsiniz.

Gönderinizin niteliğine uygun ulaşım vasıtaları ile uçak kuryeden yararlanabilirsiniz.

Gönderinin Teslim Edildiğini Nasıl Anlayabilirim?

Kurye hizmetlerinin en cazip avantajlarından biri de gönderinin alıcıya teslim edildiğini anlayabilmenizdir. Bu kapsamda gönderiniz alıcıya ulaştırıldığı anda tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu sayede gönderinizin sağ salim alıcıya ulaştırıldığı ile ilgili içiniz rahat olabilir.

Her türlü kurye talebinize firmamız tarafından anında cevap verilecektir. Web sitemizdeki irtibat numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşarak kurye talebinizi iletebilirsiniz. Kurye talebinizin alınmasından hemen sonra adresinize en yakın bölgede bulunan kurye personeli adresinize yönlendirilecektir.

Firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden, sektörün kaliteli kurumları arasındadır. Bu kapsamda her türlü kurye talebinize her istediğiniz göz önünde bulundurularak cevap verilecektir.

Bizi Arayın 05326807627
× WhatsApp