Ataşehir Kurye

Emir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye ile tüm kurye gereksinimlerinizi kısa sürede ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurye gereksinimleriniz düşünülerek belirlenen hizmet alanlarından hangisine ihtiyaç duyuyorsanız bu alanda gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Bu kapsamda firmamız tarafından verilen kurye hizmetler şunlardır.

Yukarıda belirlenen hizmet alanlarından hangisinden yararlanmak isterseniz en iyi ve en hızlı hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Aşağıda faaliyet alanlarımızla ilgili bilgi vermeden önce insanların genel anlamda neden kurye hizmetine ihtiyaç duydukları ile ilgili bilgi vermekte fayda vardır. Son yıllarda yaygın şekilde faaliyet alanlarını genişleten kurye hizmetleri, aşağıdaki avantajlar nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Moto Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ataşehir Kurye hizmetlerinin motosiklet ile sağlanmasında moto kuryelerden istifade edilir. Bu kapsamda söz konusu vasıtanın yaygın olarak kullanılmasının hem kullanıcılar için hem de işletmeler için önemli avantajları vardır. Moto kuryelerden yararlanarak aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Motosiklet ile gönderileriniz kısa sürede alıcıya ulaştırılır.
 • Kurye hizmeti sadece size yönelik verilir. Yani personel, gönderinizi aldıktan sonra direkt olarak alıcıya gidecektir.
 • Kargo şirketleri gibi gönderilerin dağıtım noktalarında bir araya getirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Verilen hizmet size özeldir.
 • İstanbul gibi trafiğin sıkışık olduğu ortamlarda çok ideal bir ulaşım vasıtasıdır.
 • Motosikletin yakıt sarfiyatı çok düşüktür.
 • Bahse konu vasıtanın vergi, sigorta ya da muayene gibi yasal zorunluluğu olan ödemeleri çok cazip fiyat aralığındadır.
 • Özellikle küçük ebattaki gönderiler ya da zarflar için çok ideal bir araçtır.
 • Kurye personelinin araba ehliyetine sahip olmasına gerek yoktur. A1 ya da A2 ehliyeti ile kurye personeli söz konusu vasıtayı kullanabilir.

Arabalı Ataşehir Kurye Ne Demektir?

Ataşehir Kurye bünyesinde verilen kurye hizmetlerinde kullanılan vasıtalardan biri de arabalardır. Arabalı kuryeler vasıtası ile gönderileriniz moto kuryelerde olduğu gibi hızlı kurye avantajından istifade ile güvenli şekilde alıcılara ulaştırılır.

Her ne kadar kurye hizmetlerinde esas olan motorlu kuryeler ile taşımacılık yapmak olsa da kimi durumlarda gönderilerin arabalı kuryeler ile gönderiminin sağlanması gerekir. Aşağıdaki durumlarda gönderilerin arabalı kuryeler vasıtası ile alıcılara ulaştırılması gerekir.

 • Hava durumu motorlu kuryeler ile gönderinin taşınması için uygun değildir.
 • Gönderinin şekil, ağırlık ya da boyutu araba ile taşınmasını gerektirir.
 • Birkaç gönderinin aynı anda alıcılara ulaştırılması gerekebilir.

Ataşehir Kurye ile Gönderilerin Alıcılara Ulaştırılması Süresi Ne Kadardır?

Ataşehir Kurye Firmamız bünyesinde verilen kurye hizmetlerinin her birinin alıcılara teslim süresi farklıdır.Ataşehir Kurye ile Bu kapsamda verilen hizmet alanlarının özelliklerini inceleyebilirsiniz. İnceleme sonunda ne kadar süre içerisinde gönderilerinizin alıcılara ulaştırılmasını istediğinize karar vererek hizmet türünü seçebilirsiniz. Aşağıdaki hizmet sürelerinde gönderileriniz alıcılara ulaştırılır.

 • Normal kurye hizmetlerinden yararlanarak gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ekspress kurye hizmet almak istiyorsanız gönderiniz 60-90 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılacaktır.
 • Gönderinizin çok acil alıcıya ulaştırılmasını isterseniz 30-60 dakika gibi kısa bir sürede gönderiniz alıcıya ulaştırılacaktır.

Gönderilerin Tesliminde Gecikme Yaşanır Mı?

Ataşehir Kurye çok özel bir durum olmadığı sürece gönderiniz firmamız Ataşehir Kurye tarafından taahhüt edilen zaman aralığında alıcıya teslim edilecektir. Yolda oluşabilecek kaza ya da trafiğin anormal sıkışıklığı durumunda gönderilerin tesliminde gecikme yaşanabilir.

Bunun yanında gönderinizin zamanında alıcıya ulaştırılması için sizin tarafınızdan da alınacak bir kısım tedbirler vardır. Bu kapsamda aşağıdaki tedbirleri alarak gönderinin mümkün olduğu kadar hızlı şekilde sevk edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Kurye personelini paketleme için bekletmeyin. Paketiniz hazır olduktan sonra kurye talebinde bulunun.
 • Gönderinizi niteliğine uygun bir paketleme ya da ambalaj malzemesi ile sarın.
 • Havanını yağışlı olması durumunda paketin ıslanmamasına yönelik tedbir alın.
 • Gönderinin üzerine okunaklı bir şekilde alıcının açık adresi ve telefon numarasını yazın.

Neden Uçak Kuryeden Yararlanmalıyım?

Ataşehir Kurye ile Günümüzün modern hizmet alanlarından biri de uçak kurye hizmetidir. Ataşehir Kurye tarafından sağlanacak uçak kurye hizmeti ile hızlı bir şekilde gönderilerinizi havaalanı,ndan aldırabilirsiniz.

Diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi uçak kurye hizmetlerinde de gönderinin niteliğine uygun araçlar ile taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Firmamızdan alacağınız her türlü kurye hizmetinde gönderinin mahremiyetine önem verilir. Güler yüzlü personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap

 1. Osman dedi ki:

  İşinizin hakkını veriyosunuz başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir