Toplu Dağıtım

Emir Kurye

Toplu dağıtım firmamızda bünyesinde verilen, ihtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş bir hizmet alanıdır. İstanbul içine dağıtılacak olan davetiye, hediye ya da fatura gibi gönderiler avantajlarından istifade ile kısa sürede alıcılara ulaştırılır.
Toplu Dağıtım Emir Kurye ile İstanbul içinde yapılan toplu dağıtım hizmeti, moto kurye, arabalı kurye ya da yaya kuryelerden istifade ile gerçekleştirilir. Kargo firmaları ile bu hizmeti almaya kalktığınızda bir kısım hususlarda kargo şirketlerinin yetersiz kaldığına şahit olursunuz. Bu durumda kurye firmalarını tercih ederek ihtiyacınızın en seri vasıtalarla karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

2000 yılından beri sektör içerisinde varlığını sürdüren firmamız, müşterilerine her türlü kurye faaliyetlerinde gerekli hizmeti vermektedir. Bundan sonraki süreçte de firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olacaktır. Firmamızın yılların birikim ve tecrübesi ile en iyi hizmeti verdiğine şahit olacaksınız.

Moto kuryeler vasıtası ile yapılan toplu dağıtım hizmetinin yaya kuryeler ile yapılana nazaran çok daha hızlı yapıldığını görebilirsiniz. Gönderilerinizin teslim edileceği adreslerin birbirine yakın olması durumunda yaya kuryelerin tercih edilmesi çok daha mantılı ve ekonomik olacaktır.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Toplu Dağıtım Hizmeti Nedir?

Firmamız bünyesinde yapılan toplu dağıtım hizmeti şehir içi adreslere yapılabildiği gibi şehirlerarası da yapılabilmektedir. Genel anlamda İstanbul içinde yararlanmak istediğiniz toplu dağıtım hizmetinde moto kuryelerden istifade edilerek kısa sürede dağıtım işlemi tamamlanır.

Kalabalık semtlerde yapılan dağıtım işleminde mümkün olduğu kadar yaya kuryelerden istifade edilerek dağıtım işleminin kısa sürede sonlanması sağlanır. Toplu dağıtım esnasında ödeyeceğiniz ücret, gönderimini yapmak istediğiniz paketin ya da davetiyenin sayısına göre değişmektedir. Haliyle dağıtmak istediğiniz ekipman sayısı arttıkça kurye hizmet ücreti de artacaktır.

Toplu dağıtım yapılacağı zaman mümkün olduğu kadar erken saatte işleme başlamak çok mantıklı bir çözüm olabilir. Ayrıca gönderilerinizin teslimatının imzalı ya da imzasız yapılması durumuna göre ödenecek ücret değişecektir. Detaylı bilgi için web sayfamızda bulunan irtibat numaralarından bizimle irtibata geçerek en sağlıklı fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Toplu dağıtım hizmeti şehir içi yapılabildiği gibi şehirlerarası da yapılabilir. Bu işlem için kimi durumlarda kargo şirketlerinden de istifade edilse de müşterilerimizin talebine göre yerinde teslimat da yapılabilmektedir.

Toplu Dağıtımın Avantajları Nelerdir?

Özellikle davetiye gibi ekipmanların toplu şekilde dağıtılmasına ihtiyaç duyulur. Bu seçeneği tercih ederek aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

  • Toplu dağıtım hizmetinden yararlanarak çok cazip fiyata dağıtım işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Dağıtım esnasında en seri ulaşım vasıtalarından istifade edilir.
  • Gönderileri kendiniz dağıtmak istediğinizde karşılaşacağınız araç ve personel giderlerine nazaran çok daha cazip şartlar ve fiyatla bu hizmeti alabilirsiniz.
  • Önemli oranda zamandan tasarruf sağlarsınız.
  • Firmamızın bu alandaki tecrübesinden istifade ile en kolay ve seri yoldan dağıtım işleminin tamamlanmasını sağlarsınız.

Emir Kurye Bünyesinde Verilen Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde verilen kurye hizmetlerinde ihtiyacınız olan her türlü seçenek mevcuttur. Söz konusu kurye seçenekleri, gönderinin teslim süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda tercih edeceğiniz kurye seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Normal kurye hizmeti almak isterseniz gönderiniz 180-240 dakika içerisinde alıcıya teslim edilecektir.
  • Express kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizde gönderinizin alıcıya ulaştırılma süresi 60-90 dakika arasındadır.
  • Gönderinizin çok acil bir şekilde alıcıya ulaştırılmasını istiyorsanız VIP kurye hizmeti ile gönderinizin 30-60 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda verilen hizmet süreleri normal şartlarda belirlenmiştir. Herhangi bir kaza ya da farklı bir olumsuzlukta bu süre değişebilir. Bunun haricindeki durumlarda gönderiler hızlı ve en güvenli vasıta ile alıcılara teslim edilir.

Emir Kurye Bünyesinde Kullanılan Kurye Araçları Nelerdir?

Müşterilerimizin taleplerine göre firmamız bünyesinde yaya kuryelerden moto kurye ve arabalı kuryelere kadar birçok seçenek mevcuttur. Bu kapsamda gelecek taleplere göre araç filomuzda yer alan vasıtalardan istifade ile gönderilerin alıcılara ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Moto kuryeler, araç filomuzun temel gönderi dağıtım vasıtalarıdır. Bu vasıtalar ile gerek normal gönderilerin dağıtılmasında gerekse de toplu dağıtım hizmetlerinde aktif olarak yararlanılır.

Moto kuryelerin gönderinin niteliğine göre yetersiz kaldığı ya da hava şartlarının bu araçların kullanılmasına uygun olmaması durumunda arabalı kuryeler kullanılır. Bu vasıtalarla aynı anda büyük ebatlı gönderilerin taşınması söz konusu olabilir. Web sitemizdeki irtibat numaralarından bize ulaşarak her türlü kurye gereksiniminiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.