Şehirlerarası Kurye

Emir Kurye

Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası kurye

Şehirlerarası kuryeŞehirlerarası kurye firması olarak profesyonel ekibimiz ile İstanbul çevresine gitmesi gereken tüm gönderilerinizi zamanında alıcılara ulaştırıyoruz. Taşıma esnasında gönderilerinizin öncelikle güvenli şekilde, sonrasında ise hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını özel olarak önemsiyoruz. Alıcıya ulaştırılması gereken gönderilerinizin teslimatı, sektör içerisinde uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Emir kurye bünyesinde verilen kurye hizmetleri belli bir iş akış şemasına göre yürümektedir. Bu kapsamda Şehirlerarası kurye hizmetimiz şu şekilde yürütülür:

 • Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.
 • İrtibat numaralarımızdan bize ulaşmanızı müteakip iş kaydınız oluşturulmaktadır.
 • Kurye personelimiz kısa sürede adresinize gelerek gönderiyi imza karşılığı teslim alır.
 • Profesyonel kurye personeli vakit kaybetmeden, gönderinizi teslim etmek için yola çıkar.
 • Güvenli ve hızlı hizmet anlayışı ile aynı gün teslimat gerçekleştirilir.

Şehirlerarası Motorlu Kurye Hizmeti Nedir?

Şehirlerarası kurye hizmetinde en yaygın kullanılan kurye hizmeti, motorlu kuryelerdir. Söz konusu kurye hizmeti sayesinde gönderilerinizin en hızlı ulaşım vasıtası ile alıcılara ulaştırılması sağlanır.

Alacağınız moto kurye hizmeti ile gönderilerinizin aynı gün alıcılara ulaştırılmasını gerçekleştirebilirsiniz. Hava koşulları ya da trafik gibi elde olmayan nedenlerden dolayı nadiren de olsa ortalama teslimat süresi değişebilir. Şehirlerarası kurye hizmetinde tercih edilen moto kuryelerin sağladığı çok önemli avantajlar vardır.

 • Gönderilerin pratik ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırılması sağlanır.
 • Özellikle evrak ya da küçük ağırlık ve hacimdeki gönderileriniz için motorlu kuryeler çok ideal vasıtalardır.
 • İstanbul çevresine göndereceğiniz paketler için trafikten en az seviyede etkilenen vasıtalar moto kuryelerdir.

Şehirlerarası kurye gönderiniz gideceği adrese ulaştığında sizlere telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılır. Bu sayede gönderinizin sorunsuz şekilde gideceği adrese ulaştırıldığından emin olursunuz. Bu aşamadan sonra moto kurye hizmeti sonlandırılmış olur.

Emir Kurye’yi tercih ederek alacağınız hizmetin başından sonuna kadar en seçkin hizmet olduğunu hissedeceksiniz. İçiniz rahat bir şekilde firmamızı tercih ederek en iyi hizmeti alacaksınız.

Firma olarak diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi Şehirlerarası kurye hizmetinde de amacımız sizlerin sorunsuz, güvenilir ve en hızlı hizmeti almasını sağlamaktır. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerden de bu kapsamda başarılı olduğumuzu gururla ifade edebiliriz.

Şehirlerarası Hızlı Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Firmamızdan alacağınız Şehirlerarası kurye hizmeti ile çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu kapsamda hizmet esnasında sahip olacağınız avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderileriniz en uygun ulaşım vasıtası ile gideceği adrese ulaştırılır.
 • Gönderilerinizin aciliyetine göre kurye seçeneklerinden istifade edebilirsiniz.
 • Son derece cazip fiyatlarla kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası kurye hizmetinde motosikletli kurye ya da arabalı kuryelerden yararlanabilirsiniz. Söz konusu ulaşım vasıtaları gönderilerinizin niteliğine, boyut ve hacmine göre düşünülmüştür. Gönderiniz için en uygun vasıta hangisi ise o vasıta ile gönderinin ulaştırılması sağlanır.

Firmamız bünyesinde alacağınız kurye hizmetlerinde normal kurye, ekspress kurye ya da VIP kurye gibi seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Web sitemizi inceleyerek söz konusu kurye hizmetlerini tercih ettiğinizde gönderinizin teslim süresinin ne olacağını öğrenebilirsiniz.

Şehirlerarası Kurye Aynı Gün Gönderi Teslimatının Faydaları Nelerdir?

İstanbul kurye firmaları arasında şehirlerarası aynı gün teslimat yapabilen ender firmalardan biriyiz. Firmamız bünyesinde çalışan moto kurye ya da arabalı kurye personeli gönderilerinizi teslim alarak süratle gideceği adrese doğru yola çıkar.

Firmamız bünyesinde alacağınız Şehirlerarası kurye hizmeti İstanbul’un çevre illerini kapsamaktadır. Müşterilerimiz tarafından talep gelmesi durumunda uçak kuryeden de yararlanma imkânına sahibiz. Bu sayede Türkiye’nin her bir noktasına aynı gün teslimat yapma imkânına kavuşuyoruz. Bu anlamda gerekli bilgiyi web sitemizdeki irtibat numaralarından bizi arayarak alabilirsiniz.

Emir Kurye’nin kurye çağır hizmetinden 7/24 yararlanabilirsiniz. Günün her saatinde kurye talebinize anında cevap verilecektir. Bu kapsamda firmamızda gece kurye hizmeti de dâhil olmak üzere ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü gereksinim düşünülmüştür.

Şehirlerarası Kurye Arabalı Kurye Seçiminin Avantajları Nelerdir?

Şehirlerarası kurye hizmetinde her zaman moto kuryelerin kullanılması mümkün değildir. Bu durumda arabalı kuryelerle gönderilerin alıcılara ulaştırılması gerekir. Kurye hizmetlerinde arabalı kuryelerin tercih edilmesinin sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Bu kapsamda arabalı kuryeleri tercih ederek sağlayacağınız avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderinizin niteliğine göre araç tercihi yapmış olursunuz.
 • Gönderilerinizin hava şartlarının olumsuz olduğu durumlarda çok daha güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Şehirlerarası kurye hizmetinde gönderinizin hacim ve ağırlığı moto kurye ile taşımaya uygun değilse arabalı kuryeler ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

Web sitemizde bulunan her türlü kurye talebi için bize ulaşabilirsiniz. Talebinizin alınmasını müteakip kısa sürede uzman ekibimiz adresinize gelerek gönderinizi teslim alacak ve gideceği adrese ulaştıracaktır.

 

 

Bir cevap

 1. mustafa dedi ki:

  istanbul izmir 4 saat süpersiniz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir