Başakşehir Kurye

Emir Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye Yukarıda da belirttiğimiz gibi Başakşehir Kurye’den talepleriniz doğrultusunda istediğiniz kurye hizmetini alabilirsiniz. Bu kapsamda firmamızdan alacağınız kurye hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Normal kurye hizmeti almak istediğinizde gönderileriniz 180-240 dakika arasında alıcılara ulaştırılacaktır.
  • Firmamızdan ekspress kurye hizmeti almak isterseniz gönderilerinizin teslim süresi 60-90 dakika arasında olacaktır.
  • Hizmet alacağınız kurye seçeneklerinden biri de VIP kuryedir. Bu seçeneği tercih ettiğinizde ise gönderilerinizin teslim süresi 30-60 dakika arasındadır.

Yukarıda da gördüğünüz gibi kurye seçenekleri, gönderilerin teslim edilme zamanına göre belirlenmiştir. Gönderilerinizin acilen alıcıya ulaştırılmasını isterseniz VIP kurye seçimi ile en hızlı teslimat gerçekleştirilir. Bunun yanında nispeten daha uzun bir sürede teslimat yapılması işinizi görecekse ekspress kurye, gönderinizin acilen teslim edilmesi gibi bir ihtiyacınız yoksa normal kuryeyi tercih edebilirsiniz.Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye Motorlu Kurye Avantajları Nelerdir?

Günümüzde kurye sektöründe kullanılan temel ulaşım vasıtası moto kuryelerdir. Başakşehir Kurye de söz konusu vasıtaları aktif olarak kullanan sektörün öncü kuruluşları arasındadır. Motosikletli kurye tercih edilerek aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

  • Gönderilerinizin çok daha hızlı ve pratik şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
  • İstanbul, herkesin malumu olduğu üzere trafiğin yoğun olduğu şehirlerin başında gelir. Moto kuryeler ile trafikten en az etkilenecek şekilde gönderileriniz alıcılara ulaştırılır.
  • Özellikle zarf ya da küçük boyuttaki paketler için moto kuryeler çok cazip vasıtalardır.

Yukarıda da görüldüğü gibi motorlu kuryelerin sektöre sağladığı çok önemli faydalar vardır. Siz de bu avantajlardan yararlanarak gönderilerinizin en seri ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Moto kurye personeli, kurye talebinize istinaden kısa sürede adresinize gelecek, gönderilerinizi imza karşılığı teslim alarak gideceği adrese doğru yola çıkacaktır.

Başakşehir Kurye ile Arabalı Kurye Avantajları Nelerdir?

Başakşehir Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz olanaklardan biri de arabalı kurye hizmetidir.  Kimi durumlarda kurye hizmetleri için moto kuryeler yeterli olmaz. Söz konusu durumlara örnek vermek gerekirse aşağıdaki sebepler oluşabilir.

  • Gönderinin hacim ve ağırlık olarak büyüklüğü motorlu kurye ile taşımaya uygun değildir.
  • Hava şartları ve buna benzer dış etkenler moto kuryelerin kullanılmasını elverişli kılmaz.

Yukarıda sayılan durumlarda arabalı kuryelere ihtiyaç duyulur. Arabalı kuryelerin de sektörde sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Başakşehir Kurye’nin arabalı kuryelerinden yararlanarak aşağıdaki faydaları elde edebilirsiniz.

  • Yukarıdaki durumlar söz konusu olduğunda arabalı kuryelerle gönderilerinizi daha güvenli şekilde alıcılara ulaştırabilirsiniz.
  • Gönderinin boyutunun büyük olması durumunda arabalı kuryelerin sektör içerisinde kullanılması çok daha uygundur.

Şehirlerarası Kurye Hizmeti Nedir?

Emir Kurye olarak verdiğimiz hizmet alanlarından biri de şehirlerarası kurye hizmetidir. Söz konusu hizmet, İstanbul’un çevre illerine gönderi ulaştırılmasını kapsayan kurye hizmetidir. Bu hizmet ile de gönderilerinizin aynı gün alıcılara teslim edilmesi mümkündür. Şehirlerarası kurye hizmetlerinde de motorlu kurye ya da arabalı kurye seçeneklerinden istifade edilebilir.

Şehirlerarası kurye hizmetinde İstanbul çevresinin haricindeki illere yapılan kurye hizmetlerinde uçak kuryeden de istifade edilir. Söz konusu hizmet ile Türkiye’deki tüm bölgelere gönderilerinizin güvenli şekilde ulaştırılması mümkündür.

İstanbul kurye firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan Başakşehir Kurye İletişim, her türlü kurye taleplerinize anında cevap vermektedir. Firma görevlilerimize kurye taleplerinizi 7/24 iletebilirsiniz. Talebinizin alınmasını müteakip adresinize en yakın bölgedeki kurye personeli adresinize yönlendirilir. Kurye çağırma hizmeti ile en sağlıklı kurye faaliyeti ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Firmamızı tercih ederek tüm kurye ihtiyaçlarınızın hızlı kurye avantajı ile karşılandığını görebilirsiniz. Taşıma esnasında gönderileriniz kesinlik zarar görmez, kaybolmaz. Hepinizi güvenli kurye hizmetinin adresi Emir Kurye’ye bekliyoruz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir